2733
2739
عنوان

یهودی داریم اینجا ؟ یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 15766 بازدید | 76 پست
خب خوک مدفوع خودشو میخوره عقل حکم میکنه حرام باشه خوردن گوشتش با گاو فرق میکنه

بله میدونم منظورم شباهت منع از خوردنش بود 

مثلا واسه ما اصلا سخت نیس که از گوشت خوک منع شدیم واسه اونا هم گاو اونجوریه

آقای قاضی بعضیا میخوان با ما باشن ولی زوده واسشون اینقد بالا باشن 😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خوک مدفوع خودشو میخوره عقل حکم میکنه حرام باشه خوردن گوشتش با گاو فرق میکنه

اینو نشنیده بودم راجب خوک ها 

ولی شنیدم جنس ماده خوک پریود میشه نه مثل ما هفت شبانه روز شایدیه قطره ودلیل حرام بودنشم همینه 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
2731
سرکه براشون حرومه مثلا چیپس سرکه ای نمیخورن یا اگه چیزی بهشون تعارف میکنم میپرسن که توش چی ریختیم&nb ...

بنظر من اونا هرچی برا بدن مفید هست رو می خورن و می پوشن و استفاده می کنن،گوسفند گرمی هس سرتاپامفید

من شنیدم اسراییل اسفالت نبس فقط سنگ فرش،مای بی بی نیس فقط کهنه،

سزارین اختیاری نیس فقط طبیعی 

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...
2738
دوست یهودی و مسیحی داشتن پز دادن داره🤔🤔🤔

پز دادن که نه نتونستم خوب بیان کنم تو یه جامعه بادین اسلام وتشییع خیلی سخت میشه دوست مسیح ویهود به تعداد فراوان پیدا کرد 

پس من فک میکردم زنای یهودی باید کچل کنن  ولی حس میکنم توم دوست یهود ومسیح نداری فقط یه کم اطلا ...

نه اسماشون : صویا . میلکا . اودلیا . هاجر . شانی ...

مسیحی : هلن . سارا . ویولت . ویکتوریا ...

چون خونمون توی محله جلفا اصفهانه اینجا منطقه مسیحی نشین اصفهانه قبل از اینکه بیایم توی این محله خونمون توی محله فلسطین اصفهان بود اونجا هم به خاطر اینکه یک کنیسه داشت دوست یهودی دارم خیلی 

دیدم هر وقت که میبینمت نمیتونم چشامو از روت بردارم یاد آفتابگردون افتادم ... (بردیا بهادر)
اولین بار ک مشکل هیتلر با یهودیارو شنیدم 

🤷‍♂️ اره هیتلر عشق ابدی منه

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
نه اسماشون : صویا . میلکا . اودلیا . هاجر . شانی ... مسیحی : هلن . سارا . ویولت . ویکتوریا ... چون ...

من کلیسای اونا رو دیدم تواصفهان اتفاقا جای باکلاسی هم هست 

کلیسای حضرت اوقا 

2706