2737
2734
عنوان

یهودی داریم اینجا ؟ یه لحظه بیاید

15704 بازدید | 76 پست

من دوست مسیحی و یهودی خیللیییی دارم .

ولی یه چیزی منو خیلی متعجب کرد اونم این بود که چرا یهودی ها اعتقاد دارن که مردا نباید موهاشون رو رنگ کنن ؟

یا چرا دخترا نباید موهاشون رو کوتاه کنن یا پسرا بذارن موهاشون بلند بشه ؟

ازشون پرسیدم ولی قانع نشدم 

دلیلش چیه واقعا ؟

دیدم هر وقت که میبینمت نمیتونم چشامو از روت بردارم یاد آفتابگردون افتادم ... (بردیا بهادر)

چ جالب.تازه دیدم یهودیا بجا روسری کلاه گیس میزارن

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سرکه براشون حرومه مثلا چیپس سرکه ای نمیخورن یا اگه چیزی بهشون تعارف میکنم میپرسن که توش چی ریختیم 

گوشت و پنیر و شیر و کلا هرچی که از گاو باشه براشون حرومه 

ژله و ژلاتین و پاستیل هم نمیخورن چون از استخون گاوه 

شیر شتر هم نمیخورن 

لبنیاتشون فقط از گوشفند باید باشه

دیدم هر وقت که میبینمت نمیتونم چشامو از روت بردارم یاد آفتابگردون افتادم ... (بردیا بهادر)
2738

تو یهود،فتوا دادن که فوتبال بازی کردن و دیدن هم حرامه😑👌

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

پس من فک میکردم زنای یهودی باید کچل کنن 

ولی حس میکنم توم دوست یهود ومسیح نداری فقط یه کم اطلاعات راجبشون داری خواستی پزبدی

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
سرکه براشون حرومه مثلا چیپس سرکه ای نمیخورن یا اگه چیزی بهشون تعارف میکنم میپرسن که توش چی ریختیم&nb ...

اسم هیتلر بیارم همه مسلمون میشن😐

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
میشه دوستاتو به منم معرفی کنی 

هم خودم هم مامانم هم بابام دوست مسیحی و یهودی خیلی داریم خونه همدیگه عم میریم 

تازه باورتون نمیشه یکی از دوستای یهودی بابام دعا کمیل گوش میده یه بار که رفتیم مغازش از تو گوشیش داشت دعا کمیل گوش میداد .

سرکه براشون حرومه مثلا چیپس سرکه ای نمیخورن یا اگه چیزی بهشون تعارف میکنم میپرسن که توش چی ریختیم&nb ...

وا مثل پسرمنن،اخه حساسیت به پروتئین گاوی داره😂

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2706