2733
2734
عنوان

کتک کاری با شوهرم و طلاق

1077 بازدید | 98 پست

سلام دوستان

من سه ساله عقدم همسرمم راه دوره منم شهر دیگم

تازه اومده بودیم خونه پدرم یه دوهفته ای بودش 

تو راهم ماشین پدرشوهرم دستمون بود خراب شد مجبور شدیم کلی هزینه کنیم درستش کنیم کلیم بدبیاری اوردیم تا حالا

همسرمم تا الان چندین بار کتکم زده

دیروز با مامانم سر یه مسئله ای دلخوری پیش اومد شوهرم قهر کرد و از خونه رفت قبل رفتن من اومدم نزارم بره بااون همه توهینی که کرده بود دستشو‌ دراز کرد کتک زد منم زدم

چندتا اون زد چندتا من

داشت میرفت که دیدم داداشم دم دره گفتم بیا بالا نزار بره

خلاصه داداشم جلو در گفت بزار بره

اومد تو خونه داداشم زنگ زد بهش گفت به خونوادت بگو نیان خونه ما چون بهشون توهین میکنم تا حالا توهین نکردم بعد این میکنم برامم فرقی نداره کی باشه کی نباشه خواهر منم خیلی خیلی خاطرشو خواستی باید بیای تو شهر ما خونه بگیری

حالا داداشم دیروز برده کلانتری پزشکی قانونی میگه شکایت کن طلاقتو بگیر این ارزش زندگی نداره

موندم چیکار کنم!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زندگی مشترکتون شروع نشده کتکش شرع شده، وای به حال بعدش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

راس میگی برادرت

کاری که داداشت میگه رو بکن 

حتی اگه طلاقم نگرفتی بازم پزشکی قانونی برو یه گوشمالی بهش بده 

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 
2740

باریکلا به برادرت ،افرین ،چقدر خوشم اومد از واکنشش

کوتاه نیا جلو همسرت حالا که برادرت پشتته ،حال همسرت رو بگیر ،یا آدم شه یا جدا شو 

دست بزن اونم تو عقد !!!فردا تو زندگی میخاد چیکار کنه 

این مرد حرمت نگه نمیداره 

طلاق بگیری بهتره

هم من همسرمو دوس دارم هم اون ولی نمیدونم چرا بعضی اوقات این همه عصبی میشه و کتک میزنه 

خونواده بشدت خوبی داره پیش اونام قول داده دیگه نزنه ولی نمیدونم چیشه

2706