2737
2734
عنوان

انتخاب رشته و درامدزایی

66 بازدید | 9 پست

امسال کنکورو خراب کردم:|

واقن من یکی برام درامدزایی مهمه 

الان من نمیدونم باید چی برم بخونم

میکروبیولوژی و مهندسی پزشکی وزیست سلولی ملکولی  یا مهندسی عمران یا کامپیوتر واقعن اینارو تا دکتری ادامه بدی هیعت علمی بشی چقدر حقوق میدن حدودا؟

برم یکی از این رشته ها تا دکتری با نمرات خوب بخونم و درکنارش برنامه نویسی یاد بگیرم درامدزایی اش بهتره یا ی سال بمونم پشت کنکور برای زشته های تاپ؟

واقعن نمیدونم چیکارکنم خیلی گیجم خانوادمون درامد انچنانی نداره باید خودم یکاری کنم ممنون میشم تجربه ای دارین بهم بگین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودم فقد درامدزایی مهمه برام همین

عزیز من این هدفی که داری حدودا براش ده سال زمان لازمه حتی بیشتر نمیدونم بنظر خودت اگه ارزش داره آره برو بخون یکی رو ولی میکرو و ژنتیک و مهندسی پزشکی نرواینا به هیچ دردی نمیخورن😶✋

عزیز من این هدفی که داری حدودا براش ده سال زمان لازمه حتی بیشتر نمیدونم بنظر خودت اگه ارزش داره آره ...

اخه من هیچی نمیدونم از رشته ها و درامدزایی ها:(

اشکالی نداره حداقل توی۳۰سالگی خرجمو خودم بدم

اخه من هیچی نمیدونم از رشته ها و درامدزایی ها:( اشکالی نداره حداقل توی۳۰سالگی خرجمو خودم بدم

آره خب خوبه ولی بنظرم روانشناسیم بری خوبه تا دکترا پیش بری بتونی مطب بزنی 

2738
تجربی بودم اره☹️

نگا من خیلیا رو دور و بر میشناسم رفتن مهندسی پزشکی و میکروبیولوژی 

حتی زیست ملکولی از یه دانشگاه خوب تو شیراز ولی واقعا پشیمونن

یا حتی عمران و کامپبوتر فوقش بتونی توی یه دفتر کار خصوصی مشغول بشی ماهی ۱ میلیون بهت بدن البته به شانسم مربوطه

بنظرم اینا ارزشش رو نداره آدم بره بخونه اگه پیراپزشکی آوردی برو 

اگرم نیاوردی بمون تلاش کن یه رشته خوب بیاری عمرت رو نذار واسه این رشته ها اینا تو کشورای دیگه خیلی رشته های خوبین ولی اینجا آینده ندارن حتی تا دکتری حیف عمرته تلف بشه