2737
2734
یکم لهجه داشتین متوجه نشدم

گلم وقتی زن شوهر دار با مرد نامحرم بخوابه وخدای نکرده زنا کنه حرام میشه به مرد دوم تا اخر حتی در صورت خوندن صیقه محرمبت مثل ی خواهر و برادر که به هیچ عنوان حکم زنو شوهری نمیگیرن

اره بلامیسر رشت نشینم 😁 خیلی خوشحال بستم شیمی چت بیدم😍

منم همین طور 

استارتر اون تاپیک که ترکید تاپیک جدید زده 

الان تگت میکنم

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
گلم وقتی زن شوهر دار با مرد نامحرم بخوابه وخدای نکرده زنا کنه حرام میشه به مرد دوم تا اخر حتی در صور ...

😐تا حالا ب گوشم نخورده بود

ممنون بخاطر توضیح❤

هر تاپیکی ک میخواست عکس بزاره منو تگ کنین اگ نکردین ایشالا عکس گیر کنه تو گلوتون😂😂😂😎✋
@ بذار  بدون فاصله اسم نی نی یارو بنویس @نی_نی_یار_شب      اینجوری  نی ...

باور کن مال خودمم یه روز خوبه ده روز کار نمیکنه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

گزارش حذفش کرد

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2740
باور کن مال خودمم یه روز خوبه ده روز کار نمیکنه

اصلا برای من یبارم کار نکرد

آخه پس چرا تگ هست

خواهشاً برام پیگیری کنید

میایم اینجا فارغ از روزمرگیمون باشیم و با کاربرا خوش بگذرونیم ولی نمیتونن پیدام کنن🤕💔

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
اصلا برای من یبارم کار نکرد آخه پس چرا تگ هست خواهشاً برام پیگیری کنید میایم اینجا فارغ از روزمرگ ...

چشم به فنی میگم

چشم به فنی میگم

لطف میکنید عزیزم⁦❤️⁩🌹

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2706