2733
2734
سلام دوستان یه مهمان ارجی داریم ، فقط هم امروز عصر وقت دارم ببرمش گردش رستوران سنتی و مکان دیدنی که امـــــــــروز عصـــــــــــر باز باشه کجا خوبه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم من با همسرم رفتیم میدان نقش جهان رفتیم بالای مسجد شیخ لطف الله رستورانش نشستیم... خیلیییییییییی خوشش اومده بود... کلا عاشق نقش جهان شده بود.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
همسرم اونجا بریون خورد.. عاشقش شد... :)) میگه تو چه اصفهانی هستی از اونا نمیتونی درست کنی .. خودش داشت دنبال دستورش میگشت که درست کنه :))
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
آره عزیزم هتل عباسی آش رشته هم داره ..تو تریا اش خیلی با صفا است ..گارسون ها لباس دوران صفویه پوشیدن...بسیار باغ باصفایی داره.. قیمت الان رو خبر ندارم من چند سال پیش رفتم و آش رشته خیلی خوشمزه داره...چای خونه اش هم برین..نمایشگاه فرش دستباف و......خیلی جالب است واسه خارجی ها..معماری اش و..
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
2738
خوانسالار هم غذاش خیلی خوبه.. یعنی خوب بود ت اونجایی که من میدونم.. 5 سال پیش رفتم... ولی خب صفای هتل عباسی و یا نقش جهان را که نداره
2706