2733
2739

من😭😭میره شهر دیگه برا کار ماهی یه بار میاد 5 6 روز میمونه دوبارع برمیگرده

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دورم اونم دوماهه ...چون اومدم خونه مامانم یه استان دیگه .‌شوهرم همش میگه بیا دیگه خونه بدون تو تاریکه خیلی خفه است و از اینا حرفا ..این جمعه میرم خونه خودم دعوام نکنین .‌بعد از دوسال اومدم پیش مامانم😢

2738

نزدیکیم ولی دوریم 

شاعر شدم 😂😂😂

امتحان داره کلا تو درس و مشقاشه امروز بهش گفتم تو دیگه منو دوست نداری 😥در واقع الان عاطفی دوریم 😂

من هانیه طاهریان خوشحالم حالم خوبه به قول همسرم شاد زندگی میکنم چون قراره لذت ببریم از زندگی فقط همین.قرار نیست که با افکار دیگران زندگی کنیم و قرار نیست به شیوه ای که دیگران برای ما چیدند هماهنگ بشیم.خودت برای خودت زندگی کن، همونطوری که دوست داری همونطوری که لذت میبری.و مطمئن باش اگر خودت به فکر خودت نباشی، کسی تو این دنیاخوشبختی و شادی را به تو تعارف نمیکنه 
من دورم اونم دوماهه ...چون اومدم خونه مامانم یه استان دیگه .‌شوهرم همش میگه بیا دیگه خونه بدون تو تا ...

منم به خاطر زایمانم اومدم پیش مادرم و یه ماهه از هم دوریم ولی ان شاءلله دو سه روز دیگه هم نی نیم میاد هم شوهرم

از وقتی برای درمان پسرم رفتیم یه شهر دیگه ،از هم دور شدیم...‌چون تا بتونه انتقالی بگیره چندماه طول کشید، بیشتر از یک ماه با دوتا بچه کوچیک تو شهر غریب تنها بودم...

دو هفته پیش واسه یه کاری مجبور شدم بیام شهر خودمون ، ولی همسرم تنها موند اونجا ...کلا تو این ‌چندماه زیاد تنها موندیم و دور شدیم ازهم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
این چند روزه امتحاناش درکش کن ان شاءلله بعدا جبران میکنه

حتما عزیزم.مرسی بابت دلگرمیت 

من هانیه طاهریان خوشحالم حالم خوبه به قول همسرم شاد زندگی میکنم چون قراره لذت ببریم از زندگی فقط همین.قرار نیست که با افکار دیگران زندگی کنیم و قرار نیست به شیوه ای که دیگران برای ما چیدند هماهنگ بشیم.خودت برای خودت زندگی کن، همونطوری که دوست داری همونطوری که لذت میبری.و مطمئن باش اگر خودت به فکر خودت نباشی، کسی تو این دنیاخوشبختی و شادی را به تو تعارف نمیکنه