2737
2734
عنوان

دعا یا ذکر مجرب

3646 بازدید | 16 پست

سلام من یه مشکلی دارم که دلم میخواد زود حل بشه از طرفی با یه پسری در ارتباطم از حرفاش و حرفایی که با خانوادم زده معلومه قصدش جدیه ولی چند روزه سرد شده یعنی مثل اوایل پیگیر نیست دعا یا ذکر مجربی اگر کسی سراغ داره که هم مشکلم حل بشه هم این پسره باز باهام مثل اوایل بشه بگید بهم 

به تعداد جمع ابجد کبیر اسم عاشق و معشوق ذکر یا ناصر یا معین ایاک نعبد و ایاک نستعین 

به شدت مجربه فقط وسطش به هیچ عنوان شک نکنید

پرودگارا ما را بر انچه که به فراموشی یا خطا کرده ایم مواخذه مکن...❤🌻/لطفا یه صلوات واسه رفع مشکلات ریز و درشتم مهمونم کن...🌈🌌/و زمینی که به شدت گرد است...🌎🎈/این سایتم مث هر اجتماع کوچیک دیگه ای پر از اختلاف سلایق و علاقه اس نمیشه همه رو دوست داشت نمیشه با همه کنار اومد نمیشه توقع داشت که همه دوسمون داشته باشن یه چیز مهم که اینجا وجود داره اینه که میون ادمای خوب اینجا کسایی با سطح فرهنگ پایین وجود دارن که مدعی زندگی نوین و روشنفکرین تو این سایت یاد گرفتم هر کسی لایق جواب و واکنش نیست بعضیا برای تخلیه ی عقده های درونیشون وارد این محیط شدن🙃🖤/بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم به هرحال تربیت و اصالت ادما باهم متفاوته🤞/امام على عليه السلام : من خداوند سبحان را به درهم شكستن عزمها و فرو ريختن تصميمها و برهم خوردن اراده ها و خواستها شناختم...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چجوری حساب کنم میشه راهنمایی کنی؟ 

بزن تو نت ابجد کبیر اسم خودتو در بیار ابجبد کبیر اسم طرف مقابلتم در بیار جمع کن

پرودگارا ما را بر انچه که به فراموشی یا خطا کرده ایم مواخذه مکن...❤🌻/لطفا یه صلوات واسه رفع مشکلات ریز و درشتم مهمونم کن...🌈🌌/و زمینی که به شدت گرد است...🌎🎈/این سایتم مث هر اجتماع کوچیک دیگه ای پر از اختلاف سلایق و علاقه اس نمیشه همه رو دوست داشت نمیشه با همه کنار اومد نمیشه توقع داشت که همه دوسمون داشته باشن یه چیز مهم که اینجا وجود داره اینه که میون ادمای خوب اینجا کسایی با سطح فرهنگ پایین وجود دارن که مدعی زندگی نوین و روشنفکرین تو این سایت یاد گرفتم هر کسی لایق جواب و واکنش نیست بعضیا برای تخلیه ی عقده های درونیشون وارد این محیط شدن🙃🖤/بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم به هرحال تربیت و اصالت ادما باهم متفاوته🤞/امام على عليه السلام : من خداوند سبحان را به درهم شكستن عزمها و فرو ريختن تصميمها و برهم خوردن اراده ها و خواستها شناختم...❤
ممنونم عزیزم خیر ببینی

خیلی خیلی مجربه بخدا 

فقط شک نیاری وسط 

2738
سلام پیرو پستهای دیشب لطفا اگه دعای خاصی برای سلامتی بگو ممنون وسپاس

نه گلم نمیدونم

•کد جادویی جذب عشق🕊

5115

تکرار کنید و در طول تکرار کردن به شخص فکر کنید اگر خاطره دارید به خاطراتتون اگر ندارید خاطره بسازید

“ کد جذب فرد موردعلاقه🫶🏻”

-اگر کسی مد نظرتونه به نیت اون شخص کد رو 13 بار بخونید:

-828282

به تعداد جمع ابجد کبیر اسم عاشق و معشوق ذکر یا ناصر یا معین ایاک نعبد و ایاک نستعین  به شدت مج ...

از بین یا ناصر یا معین و ایاک نعبد و ایاک نستعین یکیو بگیم؟؟؟ 

چجوری بگیم گلم 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇