2737
2734
عنوان

كلاهبرداري ٨ميليوني

465 بازدید | 36 پست

ماشين رنت كرديم ٨تومن وديعه رو برنميگردونه شماره هامونم بلاك كرده ، ازش يه شماره تماس داريم و ي شماره حساب و يه شماره پلاك . چجوري ميتونيم پيگيري كنيم پولمون برگرده ؟ كسي هست آشنا داشته باشه توو راهنمايي رانندگي ؟

اسم مستعار سمیه 😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خوب توافق رو چقدر بود ؟ خسارت که نزدین

نه خسارتي نديده ماشين 

تحويل داديم سفته رو برگردوند كلا هزينه كرايش شد ٦٠٠ت گفت خلافي ميگيريم اگر داشت با ٦٠٠ت كسر ميشه باقي رو ٢٥ام ميزنيم ب كارت الان دوروزم گذشته و بلاكمون كردن 

اسم مستعار سمیه 😁😁
نه خسارتي نديده ماشين  تحويل داديم سفته رو برگردوند كلا هزينه كرايش شد ٦٠٠ت گفت خلافي ميگيريم ...

ناکس میگه کسی واسه ۶،۷ تومن شکایت نمیکنه داره بازی در میاره 

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@
دلم ميخاد گيرش بيارم بزنم له و لوردش كنم

اس بده بگو شکایت میکنم تهدید و این داستانا ، یا اینه براش دام بچین ، کسی بزرگه بگه ماشین میخوایم

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@
ماشينو تحويل بدي وديعه رو برميگردونند  اين يارو ٨تومنو پيچونده

واسه همین می گم همچی حضوری بگه بهتره

از فـوتـ شُـدگـانِ لایـوِ تـهکـوکّـ                                                                                                     کاربری من نیس