2737
2739

سلام مهربونا حال دلاتون چطوره 

میخوام یه حس و حال خوب و نسیب همتون کنم بچها آیا تو زندگی مشترک احساس خوشبختی دارید؟؟ دلیلشم حتما بگید 

منظورم از خوشبختی مادیات و ثروت نیست

چی باعث حال خوب دوتاتون شده ؟؟ 😍😍

اللهم عجل ولیک‌الفرج امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی ؟! :)اگه داری امضامو میخونی میشه برای عاقبت به خیری و حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

هم بده هم خوب ولی من راضیم همینکه ک پاکه برام بدنیا میرزه

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
2738

سلام

بله الهی شکر. همسر من برای من بهترینه، حتی اگر از نظر دیگران نقص داشته باشه، برای من بهترین ادمه

ارامش و اعتماد به نفسی که بهم میده قطعا جور دیگه نمیتونستم تجربه کنم

عشقمون به جا

رفاقتمون به جا

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اره اینکه ندارمشم بی تاثیر نیس 😁

🤣🤣🤣

اللهم عجل ولیک‌الفرج امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی ؟! :)اگه داری امضامو میخونی میشه برای عاقبت به خیری و حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍🤲🏻
2706