2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین فوری این کاربر آقاست مریض جنسیه نی نی یار تگ کنید بترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 3244 بازدید | 220 پست
آخیش آروم میگیرم امشب😂😂😂

💃💃😂😂🌈

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه

@hoodjooon اونروز نگفتم برا فرامرزی تاپیک میزنن ،همون که درخواست میفرستاد نصف شبی 

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصا.وقتی نوشت نوچ اصا کلا من فهمیدم از ثانیه اول شک داشتم😂

😂😂😂😂😂😂😂 وای خدایا 

شاید باورت نشه الان ی کاربر با اسم مرد غمگین لایکم کرده😐😐😐

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
@hoodjooon اونروز نگفتم برا فرامرزی تاپیک میزنن ،همون که درخواست میفرستاد نصف شبی 

اینم اقاس؟

ترکیده فک کنم

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
2728
😂😂😂😂😂😂😂 وای خدایا  شاید باورت نشه الان ی کاربر با اسم مرد غمگین لایکم کرده😐😐😐

😐😐😐😐اَی خِدااا 

بابا برین از سایت بیرون دگ اه برید تو سایت خودتون😐😆

بخدا بدم میاد آقا تو این سایت باشه  این نظر منه

باید سخت گیری میکردن برا ورود ب سایت اینجا سایت بارداریه ولی تنها چیزی ک خیلی کم هست راجع ب خانوما هست .

هر بچه ای ک گوشی میدن دستش اول میاد تو سایت 

2738
باید سخت گیری میکردن برا ورود ب سایت اینجا سایت بارداریه ولی تنها چیزی ک خیلی کم هست راجع ب خانوما ه ...

واقعا سایت جدیدا داغون شده پر شده از مرد 

آدم نمیتونه ی سوال بپرسه

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
اینم اقاس؟ ترکیده فک کنم

نه آقا نیست فرامرزی به من و ایشون درخواست فرستاده بود

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست
واقعا سایت جدیدا داغون شده پر شده از مرد  آدم نمیتونه ی سوال بپرسه

اون بی‌شعور بی‌شعور میگی این بود؟؟

کثافت میگفت عکس بذار هی عکس پاتا بذاز

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
2706