2726
عنوان

بچه ها بیاین فوری این کاربر آقاست مریض جنسیه نی نی یار تگ کنید بترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 3244 بازدید | 220 پست
ی مرتیکه اصغال ب من می‌گفت عکس پاهاتا بذار 

وای ب توام ؟چند صفحه قبل گفتم یکی با کاربری های مختلف اومده تایپک سایز پا یا عکس پا میزارع

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون بی‌شعور بی‌شعور میگی این بود؟؟ کثافت میگفت عکس بذار هی عکس پاتا بذاز

وای تو ک نزاشتی

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
نه آقا نیست فرامرزی به من و ایشون درخواست فرستاده بود

اها

2728
وای تو ک نزاشتی

عکس پاهاشو گذاشت گفت ب نظرت سایزش چنده عکس پا زن بود گفتم میخوره ۴۰.۴۱ باشه گفت توم بذار مقایسه کنم ببینم من خر احمق گذاشتم البته پا کامل نبود نیم رخ بود گفت ایستاده بزار چون معلوم نبود خوب گفتم جراغو خاموش کردم 

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
عکس پاهاشو گذاشت گفت ب نظرت سایزش چنده عکس پا زن بود گفتم میخوره ۴۰.۴۱ باشه گفت توم بذار مقایسه کنم ...

تو باید از این ک پیله کرد عکس بدی میفهمیدی

عکس پاهاشو گذاشت گفت ب نظرت سایزش چنده عکس پا زن بود گفتم میخوره ۴۰.۴۱ باشه گفت توم بذار مقایسه کنم ...

کثیف لجن چه پیله کرده بوده

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷