2733
2734

دو تا پسر دک ساله و پنج ساله دارم خیلی هم رابطم باهاشون خوبه کلی بازی میکنم و قصه میگم و باهاشون وقت میگذرونم هم من هم باباشون همیشه هم در حال بوس و بغل کردنشون و قربون صدقه هستم البته یه سری قوانینم براشون دارم نه این باشه که هر کاری دلشون میخواد باشه خودشونم خیلی با محبت هستن ولی پسر بزرگم که در کل بابایی هست و اینکه کلا وابسته نیست اصلا پیش مامانم یا باباش یا جایی باشه اصلا بهونه منو نمیگیره باز کوچکه وابسته تر بود باید یواشکیش برم بیرون و سراغمو میگیره ولی جمعه رفتن خونه خالشون وقتی آوردشون پسر کوچکم چسبیده بود به خواهرم با بغض آخرم با اشک و گریه و زاری جداش کردیم تا نیم ساعت گریه میکرد خواهدمو میخواست تا دیگه آروم شد و شروع به حرف زدن و بازی کرد

انتظار داشتم دلش برام تنگ شده باشه بعد اینجوری کرد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه چیه ،برادر زاده های من 10ساله و 18ساله هستن شدیدا به من وابستن ،کوچیکه گریه میکنه پیش من بمونه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731

پسر منم مامانم خونمون بوذ با اون خوابید دلم شکست 😐دوسالشه

من باز ترکیدم 🤕دیگه بدترکم عمرن بتونم عضو بشم 😩ی پسر دارم تا نداره👑 برای همه حاجتام ی صلوات بفرسیدن عزیزان🙏 خدای پسرمو به خودت سپردم راه راستو بهش نشون بده همیشه💝💖

اتفاقا سالمن و به اندازه از شما محبت گرفتن خیالشون راحته غیر این بود میشد سندرم استرس جدایی و جای نگرانی داشت

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@
2738

امروز خاهرم ی مقاله علمی داشت میخوند 

نوشته بود مادرایی ک تا ۳۰ ماهگی بچه همیشه پیشش هستن و کامل بهش محبت میکنن و اصلا دریغ نمیکنن خودشونو 

بچه هاشون بعدش خیلی مستقل میشن 

نوشته بود خیلی خوبه یعنی بچه تون سالم و بدون هیچ مشکل و عقده روحی بار اومده

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
مگه چیه ،برادر زاده های من 10ساله و 18ساله هستن شدیدا به من وابستن ،کوچیکه گریه میکنه پیش من بمونه

آخه این دو سالشه یعنی از صبح تا عصر پیشم نبوده جای اینکه دلتنگ بشه یا بهونه بگیره تازه گریه میکرد نمیخواست از خواهرم جدا بشه بیاد

حالا دختر من مدام تو خونست و چسبیده به من ۵ دیقه یبار میگه مامان گاهی بیرونش میکنم بره خونه بابابزرگ یا عموش با دخترعموش بازی کنه

یه فیلم در روز نمیتونم ببینم یا ده دقیقه با تمرکز یکاری رو بکنم

شبا دیگه انقد غر میزنم تا بخابه 

ی ریز یکاری با من داره

آخه این دو سالشه یعنی از صبح تا عصر پیشم نبوده جای اینکه دلتنگ بشه یا بهونه بگیره تازه گریه میکرد نم ...

جای نگرانی نداره ،حتما خواهرتون بیشتر از شما براش وقت میذاره یا به دلش راه میاد مخصوصا اگه خواهتون مجردم باشه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
امروز خاهرم ی مقاله علمی داشت میخوند  نوشته بود مادرایی ک تا ۳۰ ماهگی بچه همیشه پیشش هستن و کا ...

جدی میگید؟خدا کنه اینطور باشه همش میگم نکنه تو خونه بهشون خوش نمیگذره یا من مثلا تذکر میدم رفتار اشتباهشونو یا میگم سر سلعت بخوابن یا قبل ناهار و شام خوراکی نهورن یا این قوانین باعث شده خونه رو دوست نداشته باشه که اینطوری کرد

2706