2733
2739
عنوان

بچه ها بیایین جرعت حقیقت بازی کنیم😜

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 41 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حقیقت

دزدی کردی تو دوران بچگیت

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️
2742
تاحالا چن تا دوست پسر داشتی

،البته نمیشه گفت دوست پسر،فقط در حد حرف بودن روبرو باهم نه شماره و اینجور چیزا

[ میانِ تمامِ نَداشته هایَم⦇تــــــو⦈ را تنها سَرمایه‌یِ ↡جاودانهِ ⦇قلبَــــــم⦈ میدانَم..∞🤍👨🏻‍🦱✨
چندتا رل داشتی

هیچی

یه بار ۸سالم بود بایه پسر بی ریخت ۴روز رل بودم🤣🤣

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
2740
دزدی کردی تو دوران بچگیت

عاره😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
اسی تاحالا چند بار عاشق و فارغ شری😂😂

2 بار😆

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️
تاحالا بی اجازه مامانت تا کجاها رفتی  و چکارا کردی😂😂

رفتم پیش دوست پسرم 😁😂 بعدش باهم رفتیم پارک بعدش سانسور 🤕😃البته الان پشیمونم کاش باهاش خط قرمز ها رو رد نمیکردم آخه اون بهم خیانت کرد 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
تا حالا به مادر پدرت دروغ گفتی بری بیرون؟  اگه آره کجا بوده😁

آره،با دوستم رفتم کافه قلیون کشیدم 😐😐

[ میانِ تمامِ نَداشته هایَم⦇تــــــو⦈ را تنها سَرمایه‌یِ ↡جاودانهِ ⦇قلبَــــــم⦈ میدانَم..∞🤍👨🏻‍🦱✨
حاضری بخاطر عشقت خانواده ات کنار بزاری؟

نه به هیچ وجه 

درضمن اصلا عاشق یه همچین آدمی نمی‌شم

ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️
خودم حقیقت خب اسی جرعت یا حقیقت؟

تا حالا از خونه فرار کردی 

من حقیقت

2706