2737
2734
عنوان

بچه ها بیایین جرعت حقیقت بازی کنیم😜

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 41 پست
در این حد توقع نداشتم😐😂😂😂  از منم بپرس جرعت حقیقت فرق نمیکنه

رفیقم منو از راه به در کرد😂

تا حالا واسه کسی از روی علاقه گریه کردی؟اگه آره کی بوده؟

[ میانِ تمامِ نَداشته هایَم⦇تــــــو⦈ را تنها سَرمایه‌یِ ↡جاودانهِ ⦇قلبَــــــم⦈ میدانَم..∞🤍👨🏻‍🦱✨
آره،با دوستم رفتم کافه قلیون کشیدم 😐😐

واقعا 🙌

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا حالا از خونه فرار کردی  من حقیقت

نه نکردم ولی یه بار ۱۲سالم بود پدر وادرم رفتن سرکار من تنها موندم حوصله ام سر رفت بدون اینکه بهشون بگم رفتم تو کوچه با لچه ها بازی😁

خب تو بزرگتزین خلافت تا الان چی بوده

که خالا خانواده ت عصبانی شدن

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
2731
😂😂😂  نه یادم نمیاد 😁  یک جرعت آسون بگو😂

یخ بذار تو لباست عکس بده🤣🤣🙄

[ میانِ تمامِ نَداشته هایَم⦇تــــــو⦈ را تنها سَرمایه‌یِ ↡جاودانهِ ⦇قلبَــــــم⦈ میدانَم..∞🤍👨🏻‍🦱✨
نه نکردم ولی یه بار ۱۲سالم بود پدر وادرم رفتن سرکار من تنها موندم حوصله ام سر رفت بدون اینکه بهشون ب ...

اوه تا دلت بخواد 15 سالم بود شب فرار کردم از خونه یه بار سیگار کشیدم یه بار روپشت بوم خونه باپسری مچم روگرفتن. .دعوا بیخودی. ...

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️
2740
مهمون خودمونه من تو اتاقم نمیشه برم یخ بیارم 😁  یک چیزی که تو اتاق بشه بگو😁

هیچی به ذهنم نمیاد🤣🤣

اوه تا دلت بخواد 15 سالم بود شب فرار کردم از خونه یه بار سیگار کشیدم یه بار روپشت بوم خونه باپسری مچ ...

عجب خلافکاری بودیا

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات

بیشتر بپرسین ازم حقیقتتتتت😁😉

بیشتر بپرسین ازم حقیقتتتتت😁😉

بزرگترین خلافت چی بوده پدر مادرت عصبی شدن