2737
2734
عنوان

بچه ها بیایین جرعت حقیقت بازی کنیم😜

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقیقت

دزدی کردی تو دوران بچگیت

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️
2728
تاحالا چن تا دوست پسر داشتی

،البته نمیشه گفت دوست پسر،فقط در حد حرف بودن روبرو باهم نه شماره و اینجور چیزا

[ میانِ تمامِ نَداشته هایَم⦇تــــــو⦈ را تنها سَرمایه‌یِ ↡جاودانهِ ⦇قلبَــــــم⦈ میدانَم..∞🤍👨🏻‍🦱✨
چندتا رل داشتی

هیچی

یه بار ۸سالم بود بایه پسر بی ریخت ۴روز رل بودم🤣🤣

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
2738
دزدی کردی تو دوران بچگیت

عاره😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
اسی تاحالا چند بار عاشق و فارغ شری😂😂

2 بار😆

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️
تاحالا بی اجازه مامانت تا کجاها رفتی  و چکارا کردی😂😂

رفتم پیش دوست پسرم 😁😂 بعدش باهم رفتیم پارک بعدش سانسور 🤕😃البته الان پشیمونم کاش باهاش خط قرمز ها رو رد نمیکردم آخه اون بهم خیانت کرد 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
تا حالا به مادر پدرت دروغ گفتی بری بیرون؟  اگه آره کجا بوده😁

آره،با دوستم رفتم کافه قلیون کشیدم 😐😐

[ میانِ تمامِ نَداشته هایَم⦇تــــــو⦈ را تنها سَرمایه‌یِ ↡جاودانهِ ⦇قلبَــــــم⦈ میدانَم..∞🤍👨🏻‍🦱✨
حاضری بخاطر عشقت خانواده ات کنار بزاری؟

نه به هیچ وجه 

درضمن اصلا عاشق یه همچین آدمی نمی‌شم

ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️
خودم حقیقت خب اسی جرعت یا حقیقت؟

تا حالا از خونه فرار کردی 

من حقیقت

2706