2733
2734
عنوان

اونایی ک ب سرکتاب و دعا و همزاد اعتقاد یا تجربه دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1743 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما طلسم روتون بود یا خودتون برای کسی دعا گرفتبن

من غلط میکنم شرک کنم برا کسی دعا بگیرم برام یه چند نفر انواع اقسام دعا گرفته بودن بار ها تو این سایت گفتم فقط خدا کمکم کرد هیچی نتونست اثر اونا رو نابود کنه هیچی فقط خدا من تا عمر دارم به قدرت خدا ایمان دارم

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
میدونین همزاد چیکارا میکنه؟

یه خانومی اینجا میگفت شوهرم همزاد داره شبا میاد به خوابش همزادشم زنه هرکی شوهرمو اذیت کنه همزادش ازش انتقام میگیره میگفت یه دوست داشت بهش بد کرده بود همزادش همون بلارو سرش اورد میگفت بعضی وقتا شبا نمیزاره بخوابه و این چیزا من نمیدونم راسته یا نه ولی اون اینجوری میگفت

2731

اگر خدا بخواهد خیری به بنده اش رسد اگر آسمان ها و زمین همدیگر را یاری کنند نمیتوانند مانع آن شوند و اگر بخواهد شری رسد هیچ کسی جلو دار آن نیس پس فقط به خدا توکل کنید آیه قرآن 

من یتوکل الله فهو حسبه؟

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
میدونین همزاد چیکارا میکنه؟

همزاد از موقع که به دنیا میای تا بعد مرگ باهات هست

دیدی بچه های کوچک با خودشون حرف میزنن دارن

با همزادشون حرف میزنن ، هر چی آدم بزرگ تر بشه نمیشه همزادش رو ببینه ، همه ما همزاد داریم ، اما مال شما اذیت می‌کنه

مال ما کاری بهمون ندارد. بعضی موقع ها میشه طرف همزادش عاشقش هست نمیزارع ازدواج کنه ، باید همزادت دفع کنی 

مرسی

خواهش میکنم گلم در پناه حق

2740
همزاد از موقع که به دنیا میای تا بعد مرگ باهات هست دیدی بچه های کوچک با خودشون حرف میزنن دارن با ه ...

چه ترسناک تصورشم سخته یکی همیشه باهات باشه و تازه بخواد اذیتتم کنه یا عاشقت باشه نزاره ازدواج کنی یا شبا بیاد به خوابت نزاره بخوابی خیلی سخته من میگم شاید اینا توهم های بعضیاست 

اگر خدا بخواهد خیری به بنده اش رسد اگر آسمان ها و زمین همدیگر را یاری کنند نمیتوانند مانع آن شوند و ...

اخه پس چرا وقتی بخت یکیو با دعا میبندن بخت اون دختر سال ها بستس و خدا هیچ کاری نمیکنه

همزاد از موقع که به دنیا میای تا بعد مرگ باهات هست دیدی بچه های کوچک با خودشون حرف میزنن دارن با ه ...

ارع من عشقم بعد چهار سال رف

ولی اگ عاشقمه پس چرا اذیت میکنه مثلا همش عصبیم روی درسام تمرکز ندارم ب همه حس نفرت و حسودی دارم بی دلیل

خب چیکارا کردین دقیق میشه بگین

ما یه سیدی داریم شهرمون خیلی معروفن 

یه روزی مامان بزرگم میخواست بره پیش دعا نویس برا بار nام   که این آقا همبن طوری انگار از پیش تعیین شده بود ملاقاتش یه جورایی معجزه واقعا خواست خدای مهربون مامان بزرگم میگه اومد با من حرف زد بعدش گفت که اینا انقدر براش دعا گرفتن شما هم  برای مقابله با اون گرفتین پر انرژی منفی و شیطانیه اطرافش توبه کنین و بشینه هر روز به طور صمیمی مثل دوست با خداحرف بزنه تا عشق خدا تو دلش جای سیاهیوبگیره و قرآن بخونه و براش بخونین واقعا الان گریم اومد من معجزه دیدم توی یک ماه خوب شدم کاری که دعا و روان پزسک تو ۵سال نتونسته بودن بکنن از اون موقع خدا شد تنها و بهترین دوستم 😍😍😍😍😍🙈که منو از فلاکتی که خودم برا خودم ساخته بودم نجات داد الانم نماز شکر میخونم ناراحت میشم وقتی میبینم مردم مثل قبلا من برا خوشبخت شدن راه غلطو میرن