2733
2739
عنوان

اونایی ک ب سرکتاب و دعا و همزاد اعتقاد یا تجربه دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1743 بازدید | 82 پست
اخه پس چرا وقتی بخت یکیو با دعا میبندن بخت اون دختر سال ها بستس و خدا هیچ کاری نمیکنه

اولا که کار اینجور آدما انقدر شرکه که خدا واسه اون دنیا نگه داشته چون این دنیا ظرفیتش محدوده  بعدشم اونی که دعا گرفته  خودشم بدبخت میشه ثانیا شما هر لحظه باید به خدا توکل کنی از ته قلب اون وقت هیچ دعایی توان اذیت کردنتو نداره چرا چون خدا وکیلیته براتون آیه قرآنی نوشتم و اینکه چه کسی جلودار قدرت خداس؟؟؟؟هیچکس 

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
مثلا چیکار میکنه میبینیش؟

نمیبینمش

ولی همش حس میکنم یکی پیشمه وقتی تنهام

توی کارام گره هس مثلا روی درسم اصلا تمرکز ندارم مثلا بخوام دوتا عددو باهم ضرب کنم پنج دقیقه فکر میکنم فقط

یا بختم بستس با این ک خوشگلم و اخلاقام خوبه

بعد همه هم سریع باهام بد میشن دشمنم میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا که کار اینجور آدما انقدر شرکه که خدا واسه اون دنیا نگه داشته چون این دنیا ظرفیتش محدوده  ب ...

پس چرا بخت کسی ک میشناسم هشت سال بسته بود؟مگ خدا واسه اون نبود؟پس چرا باطلش نکرد چرا گذاشت بخت بندش هشت سال بسته باشع

2731
پس چرا بخت کسی ک میشناسم هشت سال بسته بود؟مگ خدا واسه اون نبود؟پس چرا باطلش نکرد چرا گذاشت بخت بندش ...

اصلا وقتی میگیم شرکه یعنی کارها به یکی دیگه واگذار شده ایشون باید تواین ۸سال به خدا توکل میکردن و انرژی منفی رو دور میکردن مطالب گستردس گفتم در مورد عرفان به ویژه عرفان قدرت مطالعه کنین تا جواب تک تک سوالاتتون داده شه

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
خب چیکارایی کردین ک طلسمتون باطل شد

گاهی حرف زدن با خدا و لذت دوستیشو چشیدن کافیه تا ضامن خوشبختیت شه من هر روز با خدا حرف میزدم و ازش از ته قلبم کمک میخواستم کار خاصی نکردم ولی معجزه دیدم چرا چون خدا وکیلم بود

2740
نمیبینمش ولی همش حس میکنم یکی پیشمه وقتی تنهام توی کارام گره هس مثلا روی درسم اصلا تمرکز ندارم مثل ...

همه ی مشکلارو منم دارم ولی وقتی تنهام کییو پیشم احساس نمیکنم ازدواجم کردم ولی مدام باهم دعوا میکنیم

خب الان سوال من ب اینا چ ربطی داش من میگن سرکتاب دقیق تره ک میگه من همزاد بد دارم یا موکل اون خانوم ...

من اصلا به حرف دعانویس و امثالشون اعتماد ندارم.

خودت باید تشخیص بدی

از زندگیت از خوابات 

همزاد شیطانی رو همه دارن ولی برای بعضیا قوی و فعال میشه

با چشم زخم  یا دعا یا گناه

و هگزاد شبطانی کلا برای آدم بدخواهه و وقتی قوی باشه بیشتر میتونه ناراحتت کنه هم رو خودت تاثیر بذاره و هم کلا با منفی ها همکاری میکنه.

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
اصلا وقتی میگیم شرکه یعنی کارها به یکی دیگه واگذار شده ایشون باید تواین ۸سال به خدا توکل میکردن و ان ...

توی گوگل سرچ‌ کنم عرفان؟

شما هم دنبال باطل سحر بودید قبلا بعدش ب این نتیجه رسیدین؟ اتفاق خاصی افتاد ک ب این نتیجه رسیدین؟

گاهی حرف زدن با خدا و لذت دوستیشو چشیدن کافیه تا ضامن خوشبختیت شه من هر روز با خدا حرف میزدم و ازش ا ...

یعنی فقط نماز و قران میخوندین؟ مثلا بقره پخش نمیکردین هر روز؟

قبل این داستانا چی؟ نماز و اینا میخوندین؟