2737
2739
عنوان

ناخن کارم خراب کاری کرده

955 بازدید | 16 پست

بچه ها سلام ناخن کار من یکی از ناخنامو زیاد سوهان کشید خیلی نازک شد لاک ژلم روش زده هنوز خم میشه و میسوزه

کسی راه حلی داره چیکار کنم نسوزه روش تا در بیاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آیی اینجور گفتی منم دلم سوز کشید منم یه بار زیر دست آماتوری رفتم انقذر سوهان زد تا ناخنم خیلی نازک شد زخم شد بعدشم روش هی یع چیز اسیدی میزد دلم بی جون شده بود دیگه زیر دسش

2728
آیی اینجور گفتی منم دلم سوز کشید منم یه بار زیر دست آماتوری رفتم انقذر سوهان زد تا ناخنم خیلی نازک ش ...

وای خدا مگه مجبورید

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
آیی اینجور گفتی منم دلم سوز کشید منم یه بار زیر دست آماتوری رفتم انقذر سوهان زد تا ناخنم خیلی نازک ش ...

منم ناخن کار خودم امروز نبود ناخنم خیلی بلند شده بود لاک ژلم بود کاشتم نبود حتی دختره خیلیم فک میکرد میفهمه الان پدر ناخنمو درآورده 

فردا میخوام زنگ بزنم آرایشگاه بگم بابا لاقل مشتری همیشگی رو پیش این داغونا نفرستین

2740
وای برا هفته دیگه نوبت کاشت گرفته بودم:/ کنسل میکنم :/

هی بهش میگفتم ناخنمو کلا با سوهات تراشیدی دردم میکنه دیگه سوهان نکش هی میگفت نه هنوز باید سوهان بکشم با سوهان برقی هی میتراشید دوباره با دستی انقدر سوهان میکشید تا ناخونم ازش خون درمیومد بعدم روش یه چیز اسیدی میزد دستام میلرزید از درد

هی بهش میگفتم ناخنمو کلا با سوهات تراشیدی دردم میکنه دیگه سوهان نکش هی میگفت نه هنوز باید سوهان بکشم ...

همون جا باید میگفتی صاحب آرایشگاه بیاد کارشو ببینه

الانم من ناخنم هنوز میسوزه میخوام ببینم روش چی بزنم یکم کلفت تر شه

هی بهش میگفتم ناخنمو کلا با سوهات تراشیدی دردم میکنه دیگه سوهان نکش هی میگفت نه هنوز باید سوهان بکشم ...

من غلط بکنم برم برا کاشت :/

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
منم ناخن کار خودم امروز نبود ناخنم خیلی بلند شده بود لاک ژلم بود کاشتم نبود حتی دختره خیلیم فک میکرد ...

اره حتما به مدیر شکایتشو بکن چه کاریه یه ادم اماتور میذارن پدر ناخنای مردم و دربییاره

همون جا باید میگفتی صاحب آرایشگاه بیاد کارشو ببینه الانم من ناخنم هنوز میسوزه میخوام ببینم روش چی ب ...

پماد AD  خوبه برای زخم ناخن من همه ناخنام حتی گوشت دور ناخنامم با سوهان زخم کرد انقدر پماد زدم تا خوب شد 

2706