2737
2734
عنوان

چکار کنم که دخترم...

231 بازدید | 14 پست

اجتماعی بار بیاد .اعتماد به نفسش بره بالا.خجالتی نباشع.من خودم همه این مشکلات رو دارم نمیخوام دخترم مثل خودم بشه.نفری یه جمله ونصیحت برام بنویسین .ممنون😙

بجا ازش تعریف کن

از کارای خوبش تشکر کن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کتابای مربوط به مهارتهای زندگی رو بخون 

رفت آمد کن 

کلاس و مهد ثبت نامش کن 

کلاسای آنلاین روانشناسی در این زمینه شرکت کن و دوره هاشو بگذرون 

الان هم سایتها و هم پیج های خوبی توی ابن زمینه ها هست 

2740
دیگه تا الان شخصیتش شکل گرفته به نظرم

نمیدونم.من خودم بچه بودم خیلی شاد بودم از حدود ۷ سالگی حرفهای اطرافیان که شنیدم اعتماد بنفسم اومد پایین ودیگه حالم خوب نشد

ازش تعریف کن اما نه خیلی که دیگه خود شیفته بشه

بزار کلاسای مختلف الان که کرونا اومده و مدرسه نیست حداقل کلاس بره(مثلا کلاس نقاشی،ژیمناستیک،زبان و...)

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           

من خودم اینجوری ام بنظرم دلایلی ک باعث شد اینطوری بشم ایناس

مهمونی اصلا نمیرفتیم

کتاب نمیخوندم

باهام حرف نمیزدن

مهدکودک نرفتم

از طرف دوستام طرد میشدم

کلاس نبردنم کلاس زبان....کلاسایی ک ب دردم بخوره حرفی برا گفتن داشته باشم و معلما روم حساب باز کنن تا اعتماد ب نفس بگیرم