2737
2739
عنوان

بارداری بعد از سقط

126 بازدید | 17 پست

سلام دوستان ۵ماه پیش من سقط داشتم 

الان طبیعی باردار شدم 

دلیل سقط هم مشخص نشد 

البته خودم رعایت نمیکردم 

چه دارو  و خوراکی هایی خوبه برای محکم شدن بچه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آمپول پوروستوژن بزن اما زیر نظر دکتر که زیاد نزنی 

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
آمپول پوروستوژن بزن اما زیر نظر دکتر که زیاد نزنی 

پرستوژن

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

عزیزم استراحت کن

چند هفته سقط شد؟ قلب داشت؟

زک دونه سقط طبیعیه. ولی کسانی که دوتا یا بیشتر داشتن باید آزمایشات سقط بدن حتما. زیر نظر دکتر ایمنی شناسی. نه دکتر زنان

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
2738
عزیزم استراحت کن چند هفته سقط شد؟ قلب داشت؟ زک دونه سقط طبیعیه. ولی کسانی که دوتا یا بیشتر د ...

دوبار سقط ماه اول داشتم اما دکترم درمورد آزمایش علت سقط چیزی نگفت

میشه با دلهای پاکتون برای مامان شدنم صلوات بفرستید

چقدر ازین دکترا بدم میاد

نمی فهمن هر سقط چقدر تو روح و روان و زندگی آدم چه تاثیراتی میزاره

خودت به داد خودت برس . اطلاعاتتو ببر بالا. دکترا کار خودشونو میکنن. تا نگی نمیکنن

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود

این تاپیک رو ببین اطلاعات خوبی میده

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1218575/از-سقط-مکرر-پیگیری-تا-درمان?page=1

چقدر ازین دکترا بدم میاد نمی فهمن هر سقط چقدر تو روح و روان و زندگی آدم چه تاثیراتی میزاره خودت به ...

دکتر من که هرسری میرم ۵ دقیقه نمیشه ویزیت میکنه وسونو واژینال خیلی پولکیه  با دارو و آمپول درمان نشی داروهای قویتر نمیده همونا رو میده فقط تو فکر آی وی اف هستش هرکی میره بهش میگه آی وی اف شو وقتی من مشکلی ندارم فقط دوبار بی جهت سقط شد چرا باید آی وی اف بشم خب اگه آی وی اف بشم امکان سقط هستش باز 

میشه با دلهای پاکتون برای مامان شدنم صلوات بفرستید
2706