2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامی خوشکله ارد سوخاری هاتی کارا خیلی خوب توش ادویه هم داره بوی زخم قارچ رو میگیره روشم دستور استفادش نوشته
من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
آفرین خیلی خوب شده
خدای قشنگم ...خدای من .... این روزها بیشتر حواست به من باشد .....میگویند بزرگترین شکست ،از دست دادن ایمان است .... حواست باشد که من شکست نخورم ... من هنوز هم تو را به نام قاضی الحاجات می خوانم ،حتی اگر همه التماس هایم را نادیده بگیری ...... هنوز هم تو را ارحم الراحمین می دانم ،حتی اگر سخت بگیری .... هنوز هم ...تو همان خدایی.... مگذار که از دست بروم..من امیدم به توست.... برای دلم امن یجیب بخوان...
2740
قارچ 250 گرم . آرد گندم1 لیوان . آرد ذرت 1/2 لیوان . نمک 1/3 قاشق چایخوری بکینگ پودر 1 قاشق چایخوری . آب 1 لیوان . آرد سوخاری یا خرده نان مقدار لازم طرز تهیه : آرد گندم ، آرد ذرت ، بکینگ پودر ، نمک و آب را داخل کاسه بریزید و خوب مخلوط کنید تا یکدست شود. داخل قابلمه روغن بریزید و روی حرارت متوسط قرار دهید تا داغ شود سپس قارچ ها را داخل مخلوطی که آماده کرده اید بزنید و در آرد سوخاری بغلطانید تا اندازه ای که تمام سطح قارچ به آرد سوخاری آغشته شود سپس داخل روغن داغ بگذارید تا برشته و طلایی شود ، پس از اماده شده قارچ های سوخاری را روی دستمال کاغذی قرار دهید تا روغن اضافی اش گرفته شود. نکته ها : بهتر است قابلمه کوچک و گودی برای سرخ کردن قارچ ها اماده کنید ، قارچ ها باید کاملا داخل روغن شناور باشند تا ترد و سوخاری شوند ، در صورت تمایل میتوانید ادویه های دیگری مانندد پودر سیر ، فلفل و … نیز به این اسنک خوشمزه اضافه کنید ، این اسنک را میتوانید با سس گوجه فرنگی یا هر سس دیگری که دوست دارید سرو کنید.
آیاازتنهایى خودرنج میبرید؟ . . . . . ازدواج کنید... آنگاه از تنهایى خود لذت میبرید والااااااااااا:-!:-!:-!
غزال منو دیوووووووووووووووووونه کردی!!!!
فروش ویژه پنل پیامکی*** طراحی عکس آتلیه ای برای کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1042419&PageNumber=1 آموزش فتوشاپ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1176248&PageNumber=16 ایمیل من faranak.y70@gmail.com