1874
2106

میخوام واسه منظم شدم مصرف کنم،چقدر هرروز استفاده کنم،؟اینم بگم من دکتر زیاذرفتم ،هی منظم و نامنظم میشم،اگه تجریه دارین بگین

آسمون اینجاصاف وپرازستارس💫چن تاازاین ستاره هاروبشمرم وبیام جلو،میرسم بهت؟!🌠

من پلی‌کیستیک بودم، یه دو ماهی خوردم خوب شدم، ولی از اون طرف فیبرومام بزرگ شد، کارم به عمل رسید

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم

سوال منم هست😕

هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اگه میشه صلوات مهمونم کنین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

حتما اطلاعات ندارن راجبش

منم شنيدم خيلي خوبه ولي من كه توي اقدامم نميدونم يه وقت باردار باشم مشكل ساز ميشه يانه

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
2124
من پلی‌کیستیک بودم، یه دو ماهی خوردم خوب شدم، ولی از اون طرف فیبرومام بزرگ شد، کارم به عمل رسید

فیبرم ندارم من،چه جوری مصرف کردی بهم بگو

حتما اطلاعات ندارن راجبش منم شنيدم خيلي خوبه ولي من كه توي اقدامم نميدونم يه وقت باردار باشم مشكل س ...

🌹

برای پرمویی اثر داره؟؟

هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اگه میشه صلوات مهمونم کنین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
2050
فیبرم ندارم من،چه جوری مصرف کردی بهم بگو

کم کم پودرش می‌کردم با آسیاب برقی، روزی یه نصفه قاشق مربا خوری با آب میدادم می‌رفت پایین

عطاری بهم اینجوری گفت

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
کم کم پودرش می‌کردم با آسیاب برقی، روزی یه نصفه قاشق مربا خوری با آب میدادم می‌رفت پایین عطاری بهم ...

من یه قاشق مربا خوری له میکنم دم میکنم میخورم،موثره؟

من یه قاشق مربا خوری له میکنم دم میکنم میخورم،موثره؟

بله، دم‌کرده هم خوبه، منتها اندازه‌شو نمی‌دونم من