2726

میخوام واسه منظم شدم مصرف کنم،چقدر هرروز استفاده کنم،؟اینم بگم من دکتر زیاذرفتم ،هی منظم و نامنظم میشم،اگه تجریه دارین بگین

خدایا به همه ما منتظرا نی نی بده♥️😔⭐

من پلی‌کیستیک بودم، یه دو ماهی خوردم خوب شدم، ولی از اون طرف فیبرومام بزرگ شد، کارم به عمل رسید

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سوال منم هست😕

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2728

حتما اطلاعات ندارن راجبش

منم شنيدم خيلي خوبه ولي من كه توي اقدامم نميدونم يه وقت باردار باشم مشكل ساز ميشه يانه

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
من پلی‌کیستیک بودم، یه دو ماهی خوردم خوب شدم، ولی از اون طرف فیبرومام بزرگ شد، کارم به عمل رسید

فیبرم ندارم من،چه جوری مصرف کردی بهم بگو

برای پرمویی اثر داره؟؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
فیبرم ندارم من،چه جوری مصرف کردی بهم بگو

کم کم پودرش می‌کردم با آسیاب برقی، روزی یه نصفه قاشق مربا خوری با آب میدادم می‌رفت پایین

عطاری بهم اینجوری گفت

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
کم کم پودرش می‌کردم با آسیاب برقی، روزی یه نصفه قاشق مربا خوری با آب میدادم می‌رفت پایین عطاری بهم ...

من یه قاشق مربا خوری له میکنم دم میکنم میخورم،موثره؟

من یه قاشق مربا خوری له میکنم دم میکنم میخورم،موثره؟

بله، دم‌کرده هم خوبه، منتها اندازه‌شو نمی‌دونم من