2737
2739
عنوان

من خیلی دارم اذیت میشم

297 بازدید | 19 پست

بچه ها کرم مرطوب کننده ام دیگ پیدا نمیشه مجبورم ب ناچار تغییرش بدم  هرکرم دیگه ایی مث تایتان میخواستم نیست 

بهم کلیون پیشنهاد میکنن میگن ایتالیاییه ولی چون ازش استفاده نکردم نمیتونم اصلشو با تقلبیشو تشخیص بدم یا راجب کیفیتش نمیدونم 

میشه اگ کسی استفاده کرده راهنماییم کنه

ممنونتون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پریم استفاده کردم. عالیه

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
2728
تیره میکنه؟

نه اصلا

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
2740

عزیزم من دنبال یه کرم خیلی گرون قیمت با کیفیت بودم  ولی خاهر شوهرم لوازم اریش فروشه اینو پیشنهاد داد گفت عالیه قیمتی هم نداره ۳۰تومنه ولی عالیییی خودت یه بار بزنی عاشقش میشی حتما بخر 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
مال چ کشوریه؟

مرطوب کننده پریم سرچ کن

PRIME

عزیزم من دنبال یه کرم خیلی گرون قیمت با کیفیت بودم  ولی خاهر شوهرم لوازم اریش فروشه اینو پیشنها ...

سوپکس؟مطمعنی میشه برا صورت استفاده کرد؟اخه بعضیا ب مرور زمان تاثیر مخربی رو بافت پوست میذارن کلاژنشو از بین میبره و پوست شل میشه

چند وقته استفاده میکنی عزیزم؟

سوپکس؟مطمعنی میشه برا صورت استفاده کرد؟اخه بعضیا ب مرور زمان تاثیر مخربی رو بافت پوست میذارن کلاژنشو ...

۱ سال میشه عزیز به قدری ادمو معتاد خودش میکنه کرمم تموم شدنی دیونه میشم یعنی 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
مرطوب کننده پریم سرچ کن PRIME

اخه الان فیک لوازم ارایش زیاده شده فقط از رو کدش و دو رقم اولش میشه فهمید مال چ کشوریه 

اطلاعات تو نت رو فروشندها درج میکنن من باب میل خودشون اطلاع میذارن

برا همین تایپک زدم از تجربه ها استفاده کنم 

2706