2737
2734
سلام روی صورتم جای جوش و منافذ باز دارم شنیدم لیزر فرکشنال جواب میده اما نمیدونم کجا انجام بدم؟ اگر کسی تجربه ای داره درباره فرکشنال-انتخاب پزشک و هزینش ممنون میشم راهنمایی کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رضوان جون ما برای رفع جای جوش و منافذ باز صورت و جلوگیری از جوش محصولات عالی ای داریم .. محصولات نانو که از ایتالیا هستن با اثر فوق العاده .. اگه مایل بودی یه سری به تاپیکم بزن من در مورد سوالت اطلاعی ندارم
السلام علیک یا ابا عبدالله...
2731
نیلوی عزیز من تو چند موضوع سوالمو مطرح کردم همه مثل شما شاید تمام موضوعات رو مطالعه نکنن فکرم نمیکنم مورد و اشکالی باشه عزیزم تو این سایت که همه برای یه فروش تیشرتشون 10 تا تاپیک تو هرموضوعی میذارن طرح سول من که جنبه تبادل اطلاعاتی داره و تو چند دسته مطرح شده اشکالی نداره عزیزم ممنون از تذکرتون

کلینیک فروردین انواع روش های درمان منافذ باز صورت (میکرونیدلینگ، میکرودرم، مزوتراپی، لیزر و.....) رو ارائه میده که توسط خود دکتر فروردین (متخصص پوست و مو) انجام میشه. میتونید به سایتشون سر بزنید و نمونه کارهاشون رو ببینید.

2740