2733
2734
عنوان

من از کفشهای تق تقی گله دارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 36 پست
آره واقعاااااا اگه الان برگردم به دوران دبستان هییییییییییییییچ وقت دیگه دلم نمیخواد بزرگ شم
هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
آترین منم بچه بودم از تموم شدن تابستون ناراحت بودم. با اینکه مدرسه و درس رو دوست داشتم ولی از صبح زود پاشدن و دیسیپلین مدرسه خوشم نمیومد. اما الان دلم لک زده برای همون دیسیپلین. حتی غرغرهای ناظمای اخمو!
LilySlim Weight charts

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ رزالین گفتی
در این دنیا همه چیز دست خود آدم است حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس .. آدمیزاد می تواند اگر بخواهد کوه ها را جا به جا کند می تواند آب ها را بخشکاند می تواند چرخ و فلک را به هم بریزد آدمیزاد حکایتی است می تواند همه جور حکایتی باشد حکایت شیرین حکایت تلخ حکایت زشت ... و حکایت پهلوانی ...
اینقدر بعضی معلم ها بدی کردن در حقمون که با تنفر هرچه تمام تر فقط خواستیم تموم بشه اون دوره.با دنیایی درس و مطالب به درد نخور که الان حتی اسم کتابو درست یادمون نیست چه برسه به مطالبش
درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
2731
می دونید نسل ما که نسل سوخته بود. ایرادات نظام آموزشی، سخت گیریها و همه خاطرات بد به کنار. من دلم برای حال و هوای بچگی خودمون که چقدر از یک مداد نوی نتراشیده کیف می کردیم تنگ شده. اون مداد گلیهایی که می زدیم سر زبونمون رنگ میداد!
LilySlim Weight charts
2740
من یادمِ ی سری ی دفتر داشتم کاهی بود، خب، بدم میومد ازش ی کارتن کنار دفتر معلما بود لوازم گم شده ی بچه ها رو که پیدا می کردن می ریختن اون تو من این دفتر کاهی رو لوله کردم چپوندم تو اون کارتون از شرش حلاص شم عدل همون فرداش اون کارتونُ خالی کردن از رو اسمم بهم پسش دادن حالا تا خرخره پر بود کسی دس بهش نمی زدا، تا من دفترمو کردن توش! ... عن !! شانسی از ویژگی های بارز دراکولا بود
من خودم یادمه دوره راهنمایی بخاطر اینکه از این بند کفشای رنگی مد شده بود بافت می زدیم آویزون کردم به کیفم. ناظم همچین حالمو گرفت که نگو! اما خب انقدر بچگی و درس و مدرسه و بی غمی اون دوران گوشه های دلچسب داره که من دلتنگ اونهام.
LilySlim Weight charts
البته من هر زمان به اون زمان فک میکنم و دلم تنگ میشه یاد سیبیل و ابروهام میفتم واقعا حاضر نیستم برگردم.چی بود اخه.یه مو کم میشد جد آبادو میاوردن جلو چشمون 😂😂
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
فاطمه عزیزم خدا رو شکر که الان راضی تری. دنیا بالا و پایین داره. قبول دارم که هم اون وقتها و هم همین حالا خیلی از بچه ها هستند که بچگی نمی کنن. خیلیا هستند که معنی بی غمی بچگی رو نمی فهمن. ایکاش چنین نبود..
LilySlim Weight charts
2706