2737
2734

گاهی گفتن یه راز که سالها تو دلتون و سنگینیشو مدتهاست تحمل میکنید، باعث سبکی و رهایی میشه. شاید مشکل شما مشکل دیگری هم باشه.

خودم تو زندگی رازی ندارم، ولی همینکه با یسری آدم روابطی دارم که ازش لذت نمی‌برم و بهم فشار میاره ولی یجورایی مجبور به تحمل هستم شاید چیزی هست که دارم انجام میدم و به روی خودم نمیارم و دم نمیزنم!!

دنیام=شوهرم+دخترم  

خانومای گل، از ماه فروردین یه گروه زدیم‌توی‌تلگرام برای درددل

همه خانومای نی‌نی سایتیم‌

تعدادمون کمه ولی هرشب چت و صحبت داریم

اگه دوس‌داشتید به ای دی م تلگرام پیام بدید تا لینکو‌براتون‌بفرستم

اقایون به هیچ‌عنوان اد نمیشن و ریپورت بلاک میشن پس بیخودی مزاحم نشین

ای دی تلگرامم sabanisit

عاشقی 💔

اللهم عجل لولیک فرج ب حق حضرت زینب کبری سلام الله علیه 💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

گوشی مامانم و شکوندم انداختم تقصیر دختر عمم😐

آدامس چسپوندم رو باسن دبیرمون

و..... ک میترسم دست گیر شم😐😂😂

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺

راز که نه ولی مدتهاس با خواهرم هسچ رابطه ای ندارم فقط اگه خونه کسی ببینمش سلام احوالدپرسی.هیچکس نمیدونه کسی دقت نمسکنه.خودش میدونه و اونم عین من شده.نه بحثی بینمون شد نه دعوا فقط فهمیدم خیلییی بد ذاته.خلاصه اینکه الانم گاهی الکی میگم که امروز خونه سارا بودم یا میگم سارا اومده بود خونمون.پیش جاریم و خواهر شوهرام..اخه خیلیییییی صمییمی بودیم

2706