2737
2734
عنوان

خاستگاری

121 بازدید | 11 پست

سلام دوستان قراره هفته‌ی دیگه فقط مادر و خواهر داماد واسه خاستگاری بیان به نظر شما خودم و مامانم چه سوالاتی باید بپرسیم چجوری رفتار کنیم کلا هر چی تجربه دارین بگین پیشاپیش هم از همتون ممنونم❤️

واسه چی پسرشون نمیاد؟!

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تجربشو داشتم

خودت سکوت کن هیچی‌نگو چون فقط اومدن دیدن

مامانت یا عموت کسی باشه خوبه سوال بپرسه‌

من رفتم‌با چادر قهوه ای گل ریز. بعد روسریمم کرمی بود

چایی ریختم‌شیرینی هم‌اورده بودن

چایی رو بردم بعدش شیرینی بعد نشستم سکوت کردم اونا حرف میزدن

2731
 اینجا کلا اینجوری هس که جلسه ی اول فقط مادر داماد میاد اگه همه چی اوکی بود جلسه های بعدی داماد ...

آها

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

شماسرسنگین باش

خیلی نخند

خیلی حرف نزن

به مامانت بسپارتاخودش سوالاروبپرسه

هرچقدرسرشنگین باشی خیلی بهتره قبل چایی آوردن نفس عمیق بکش وتونستی ایت الکرسی بخون وسعی کن اعتمادبه نفس داشته باشی ولی مغرورانه، نه هااااا

وقتی میری دروبازکنی چادرسرت کن 

بعدانگن فلانی .....

واسه بخت خوب منم دعاکن😍

انشاالله هرچی صلاحته خدابرات رقم بزنه وخوشبخترین باشی💖

سوال خاصی لازم نیست بپرسید چون اونا فعلا برای دیدنی میان و اگر اصلا چیزی راجع به پسر نمیدونید سوالای معمول مث سنشو شغلشو اینا رو بسپار به مادرت  و اینکه سعی کنید اول بذارید اونا شروع کننده سوالا باشن اگر سوالی باشه..... 

خودت سعی کن آروم باشی لبخند بزنی و به موقع حرف بزنی با صدای گیرا....ولی سعی کن سخت نگیری به خودت و استرس داشته باشی و نگران باشی مث یه مهمانی که اولین باره میاد خونه اتون و باهاشون یکم رودروایسی داری رفتار کن پذیرایی رو هم خودت انجام بده

ان شالله که به خوبی بگذره

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2738