2737
2734

خانما برای خرید سیسمونی کمک میخوام. موندم تخت نوزادنوجوان بخرم یا نه؟  یا تخت نوجوان بگیرم به همراه تخت پارک؟  تخت پارک بدرد میخوره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه جا داری بچه اتاق داره ی هو ی بزرگ بگیر مال ما طرح ملوان من تخت رو ی نفره سفارش داده بودم گارد هم داره....ی ننو هم گرفته بودم ی مدت تو اتاق خودمون بود ننو بود بعد ۶ ماه با خودش رفتم اتاق خودش تخت هم بزدگ بود جا میشیدیم

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2728

من تخت نوزاد نوجوان گرفتم. تخت کنار مادر هم خریدم

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
من میخوام یه تخت نوجوون با حفاظ بخرم واسش یه تخت پارک هم برای کنار تختم تا ۹ماه..ازینکه بچه همش زمین ...

بچه بعدا نمیگه این مدل تختو نمیخوام سلام از این حرفا؟

2740