2733
2734

الان پیراهن ساتن ساده میپوشن با این کلاه ها میذارن سر

یا اورال میپوشن با این کلاه ها

دیگه مانتو خیلی قدیمیه

کت شلوارم مال زمان منه اونم قدیمی شده

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

لطفا زود بزار 

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738
الان پیراهن ساتن ساده میپوشن با این کلاه ها میذارن سر یا اورال میپوشن با این کلاه ها دیگه مانتو خی ...

لباس مجلسی با تور بد میشه؟

برای عقد مناسبه؟

آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری💜🧿

عقدتون چجوریه؟ عقدو عروسی با همه؟ اخه بدرد عروسی بیشتز میخوره

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2706