2733
2734
مرسی عزیزم ممنون مال خودم نیست ولی برام دعا کن منم ماه دیگه میخوام مجدد شروع کنم سیکل آی وی اف رو&nb ...

من هنوز نمیدونم باید از کجا شروع کنم..راستش جایی که هستیم یه شهر داغون تو جنوبه الان اومدم مشهد اما زیاد نمیمونیم باید بریم چون کار شوهرم اونجاست..مشکل اصلی هم شوهرمه.

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
عزیزم واسه خودم نیست من تازه ماه بعد میخوام بروم تو سیکل آی وی اف این مال دوستمه بعد 17 سال مثبت شده ...

خدا را هزاران بار شکر. دوستتون کدوم مرکز ای وی اف کردن  .

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هنوز نمیدونم باید از کجا شروع کنم..راستش جایی که هستیم یه شهر داغون تو جنوبه الان اومدم مشهد اما ...

عزیزززززززرم انشاالله به زودی زود دامنت سبز بشه گلم من خودم حدود 6 ساله خیلی ها جاها رفتم ولی همه میگن نازایی بی علت من.نه خودم مشکل دارم نه شوهرم ولی جنین تشکیل نمیشه دکترها هم.نمیدونن چرا البته اینم وقتی فهمیدم که یه بار آی وی اف کردم 

2731
عزیزززززززرم انشاالله به زودی زود دامنت سبز بشه گلم من خودم حدود 6 ساله خیلی ها جاها رفتم ولی همه می ...

خب اینکه معلومه باید آزمایش ژنتیک dfiاسپرم بدید

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

هیچ دکتری نمیگیره چون آزمایشهای شوهرم خیلی عالیه یعنی هر کی أزمایشهای ما رو میبینه میگه شما الان باید کم کم.دو تا بچه داشته باشید 

هیچ دکتری نمیگیره چون آزمایشهای شوهرم خیلی عالیه یعنی هر کی أزمایشهای ما رو میبینه میگه شما الان بای ...

وا بعضیا آزمایش خوبه اما ژنتیک مشکل داره dfi به نظرم بدید آزمایششو

بالاخره یه جای کار میلنگه عکس رنگی دادی؟

به چله بریدن اعتقاد داری؟

پیش مامای خانگی و سنتی رفتی؟شاید رحمت سرده ازین چیزای سنتی و درمانای گیاهی

2740
وا بعضیا آزمایش خوبه اما ژنتیک مشکل داره dfi به نظرم بدید آزمایششو بالاخره یه جای کار میلنگه عکس رن ...

آره همه جایی رفتم و همه کاری کردم جز ماما خونگی و آزمایش dfi

وا بعضیا آزمایش خوبه اما ژنتیک مشکل داره dfi به نظرم بدید آزمایششو بالاخره یه جای کار میلنگه عکس رن ...

ای خواهر من دیگه پیر شدم اینقدر این دکتر و اون دکتر رفتم یه بار آی وی اف کردیم به روش میکرو بعد جنین تشکیل نشد انتقال ندادن بعد دوستم یه دکتر احمق معرفی کرد رفتم پیشش کورتون داد خودم کانسر تیروئید دارم باعث عود اون شد دیگه درگیر اون بودم بعدش که دکتر غددم اجازه داد هی نمیخواستم آی وی اف کنم آخر مجبور شدم رفتم الان دوباره داریم آزمایش میدیم تا بریم تو سیکل 

ببین من رفتم در مورد dfiکهگفتی سرچ کردم شوهر من دو تا دلیلش رو داشت قلیون کشیدن زیاد هم میشه باعث این مشکل بشه پی چرا تو آزمایشها نشون نمیده ؟؟؟؟هزینه ی این آزمایش چقدر هست ؟؟؟شما اطلاعاتی دارید ؟؟؟ بعد اگه انجام بشه و مشکلی نشون بده قابل درمان هست ؟؟؟

ببین من رفتم در مورد dfiکهگفتی سرچ کردم شوهر من دو تا دلیلش رو داشت قلیون کشیدن زیاد هم میشه باعث ای ...

هزینشو نمیدونم گلم خودمم میخوام شوهرم ببرم اورولوژیست برامون بنویسه..تو همین نی نی سایت سرچ کن یه راه هایی براش گفتن من خودمم هنوز چیزی نمیدونم خودمم سرچ کردم دربارش

قلیون رو کنار بذاره حتما

ببین من رفتم در مورد dfiکهگفتی سرچ کردم شوهر من دو تا دلیلش رو داشت قلیون کشیدن زیاد هم میشه باعث ای ...

اگه اشتباه نکنم سلنیوم

Well man conception

با ویتامین دی

اینو تو تاپیکای قدیمی خوندم که dfiرو پایین آورده بوده

اگه اشتباه نکنم سلنیوم Well man conception با ویتامین دی اینو تو تاپیکای قدیمی خوندم که dfiرو پای ...

میخواستم مطمئن بشم درمان داره چون ما هر دو سنمون داره میره بالا .من کلینیک نازایی شریعتی میرم به نظرتون بهشون مستقیم بگم این آزمایش رو انجام بدن یا بگم قلیون زیاد میکشه خودشون انجام بدن؟؟ چون دیگه واقعا نه اعصاب مونده برام نه توان به خدا درمان خودمو نصفه کاره گزاشتم به خاطر اینکه سنم داره میره بالا زودتر باردار بشم 

میخواستم مطمئن بشم درمان داره چون ما هر دو سنمون داره میره بالا .من کلینیک نازایی شریعتی میرم به نظر ...

بگو‌این آزمایش رو هم انجام بدن مستقیم بگو 

معمولا قبل آی وی اف باید این آزمایشو انجام بدن..

والا من هر دکتری میرم مثه بقالی میگم اینو بنویس اونم بنویس..😁هرچی به ذهنم میاد میگم..من تهران نیستم اما اگه بودم همون رویان میرفتم..الانم شرایطم یکم ناجوره..چون خودم جنوبم مامانمینا شمال شرقن دکتر میرم مشهد..جنوبم دکتر خوب نداره با شیرازم۵ساعت راه فاصلمونه شوهرم مرخصی نداره کارشم زیاده..