2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فصل سوم عاشقان شیطانی و زندگی بعذی به عنوان نقش منفی داستان اومده ؟

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 

اسم چند تا انیمه سینمایی بگید به جز:قلعه متحرک هاول،شهر اشباح،پونیو،بند انگشتی،فرزندان گرگ،صدای خاموش،وقتی مارنی آنجا بود،میخواهم پانکراست رو بخورم،مورد قتل هانا وآلیس،انیمه سینمایی بگید ک شبیه اینا باشه

کاربری هفتمم باشه فکر کنم.کاربر جدید نیستم از سال۹۶عضو بودم
اسم چند تا انیمه سینمایی بگید به جز:قلعه متحرک هاول،شهر اشباح،پونیو،بند انگشتی،فرزندان گرگ،صدای خامو ...

بیشتر سریال دیدم ولی سینمایی اینایی که دیدم قشنگ بودن بعضیاشون از کارای میازاکیه اگه هاول دوست داشتی شاید بپسندی.
 لوپن قلعه کالگیسترو ،نائوشیکا از دره باد،لاپوتا قلعه ای در آسمان،سرویس تحویل کیکی،آکیرا ،آبی تمام عیار خیلی قشنگه ببین اگه ۱۷ یا ۱۸ داریا
، توکیو گادفادر،پاپریکا ،دختری که در زمان میپرد ،به سوی جنگل کرم های شب تاب ،پوم پوکو ،همین دیروز ،زمزمه قلب ،بچه هایی بدنبال صدا های گمشده،بازگشت گربه،از فراز تپه پاپی،ماکیا،جنگل پیانو.

اسم چند تا انیمه سینمایی بگید به جز:قلعه متحرک هاول،شهر اشباح،پونیو،بند انگشتی،فرزندان گرگ،صدای خامو ...

اسم تو ، شیطان کش قطار موگن ، در این گوشه دنیا ( خیلی قشنگه ) ، بازم بگم؟