2737
2739
عنوان

معجزهههه سفیداب

345 بازدید | 15 پست

بچهاااا آرنجام و زانوهام تیره بودددن از بچگی

بار دومه که میرم‌حمام از سفیداب و کیسه استفاده میکنم خیلییی تاثیر داشتهههههه بااورم‌‌نمیشه 

شماها استفاده میکنین ؟😳 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره واقعا تاثیر داره یه چیز دیگم زانو روتیره میکنه اونم سایش با فرش و زمین هست با زانو تکیه دادن و..

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
2738

روزی دوبار کرم جی بزنید بعد میرید حمام سفید اب و کیسه میزنید خیلی عالی میشه

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

من دلم‌نمیاد بزنم 🤢🤧فقط کیسه میکشم همیشه 

ولی اگ‌ واقعت تاثیر داره مجبورم بزنم،چنبار درماه؟🤧

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
من هفته ای ی بار استفاده میکنم.رو زانوم اثری نذاشت ولی بدنم خیلی سبک میشه وقتی استفاده میکنم😊دنیایی ...

تاثیرش رو ارنجم‌ بیشتر بود .. ولی میخوام تا اخر ادامع اش بدم مطمئنم واسه زانو هم‌نتجیه‌میده ... آخ که چرککک میبارید😅😅