2737
2734

۷ سال عمومی

۱۸ ماه طرح(اگه اشتباه نکنم)

۴ سال تخصص

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

7 عمومی

تخصص بستگی داره معمولا 4 سال

18ماه هم فوق تخصص

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ 
2731
2740
عزیزم طرح عمومی نهایت دو سال  تخصص هم دو یا سه سال  دو برابر نیست😐😐

طرح عمومی عرض کردم دوساله اگر محل خدمت محروم باشه کمتره!

طرح تخصص دوبرابر زمان تحصیله اگر استریت برن 

طرح عمومی عرض کردم دوساله اگر محل خدمت محروم باشه کمتره! طرح تخصص دوبرابر زمان تحصیله اگر استریت بر ...

عزیزم همسر من فوق غدد داره اطرافمم اکثرا پزشکن 

طرح تخصص دو سال هست 😐

عزیزم همسر من فوق غدد داره اطرافمم اکثرا پزشکن  طرح تخصص دو سال هست 😐

همسر شما طرح عمومیشونو رفتن که دوسال طرح تخصصشونه .اگر استریت کسی تخصص بخونه  دوبرابر مدت زمان تحصیل باید طرح تخصص بگذرونه .اگر وسط طرح قبول شه برابر زمان تحصیل!بنده هم دندانمزشکم اطراف هم پر از پزشک و دندانپزشک متخصص و اطلاع دارم!عرض کردم حداکثر دوبرابر زمان تحصیل برای استریت!

همسر شما طرح عمومیشونو رفتن که دوسال طرح تخصصشونه .اگر استریت کسی تخصص بخونه  دوبرابر مدت زمان ...

خب کمتر کسی استریت میشه ، بطور معمول اول طرح عمومی میرن بعد دوره رزیدنتی ، بعد مجددطرح تخصصی