2733
2734
عنوان

مادر شوهرم خیلی بیخیالمه

517 بازدید | 23 پست

من تو 6 ماهم

مادر شوهرم بعد از 2 ماه بارداریمو تبریک گفت اونم بزور و سر سنگین

جنسیتو فهمیدیم خیلی خوشحال بودیم ک دختره، تبریک نگفت اصلا. یبار حتی بهم زنگ نزد حال بپرسه 

اگر هم منو ببینه باز هیچگونه حالی ازم نمیپرسه

دیروز عمل سرکلاژ کردم استراحت مطلق داد بهم یهه بچه 2 ساله دارم، مادر شوهرم خونش نزدیکه جوونم هست بچه کوچیکم ک نداره اصلا نمیکنه یکم کمک بده ینی اصلا خونمم نمیاد خیلی بیخیاله. دیروز من عمل کردم این زنگ زده به شوهرم گفته میخوایم بریم پارک خواستی پسرتو بده ببریم. اصلا نگفته زنت خوبه کمک نمیخواد استراحت مطلقه؟ 

منم اجازه ندادم پسرم بره پارک. 

بخدا آدم توقعی نیستم ولیییی

مادر شوهرم دستش درد میگیره زنگ میزنه به شوهرم میگه شما چرا نیومدین دیدنم من 2 روزه مثلا دستم درد میکنه 😐 در این حد توقع داره.یدونه عطسه کنه تا یماه اخم میکنه ک چرا حالمو هرروز زنگ نمیزنین بپرسین

منم دیدم اینجوریه کلا دیگه دیر به دیر میرم خونش جدیدا

همه میگن اهمیت نده ولی نمیشه. چون میخوام عین خودشون رفتار کنم گلگی کنم ک بفهمن چرا منم نمیرم بهشون سر بزنم بخاطر رفتارای خودشونه.

خواهر ک ندارم. مادرم بیچاره چقد بیاد کمکم بده بخدا دیگه دارم خجالت میکشم. من ک دست خودم نیست وضعیتم ولی ای کاش مادر شوهرم دلش به حال من نه. ولی دلش به حال نوه اش ک تو شکممه بسوزه بیاد کمکم ک یوقت زایمانم زودرس نشه بچم مشکل دار بشه😥

من چند روزه استراحت مطلقم ولی قبلش همه کارامو خودم میکردم تنهایی از هیچکس انتظار نداشتم ولی الان دکترم گفت نباید از جات پاشی

شوهرمم بیچاره از سرکار میاد انگار تریلی از روش رد شده انقد خستس نهایت یه جارو بکشه یا بچرو بخوابونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب کمکی بگیر اون بیخیال تو متوقع چه شود‌‌...

گفتم تو کامنتا اگر منظورت کمکی گرستار از شرکت ها هستش که باید بگم اصلا نمیتونم بگیرم. بخاطر پولش نیست بخاطر دلیل دیگست

برو خونشون بگیر بخاب اونجا😐😂

پرو# باشیم

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
منم ۶ ماهمه ، مادرشوهرم ی بارم حالمو نپرسیده  واسم مهم نیست اصلاااااا، کم میرم و میام ، دوری و ...

من اخه عمل کردم نیاز به کمکی دارم

اگر این 3 ماه هیچگونه کمکی بهم نده بخدا بعد از زایمان عین صد پشت غریبه رفتار میکنم باهاش

مادرشوهر منم برا خواهر برادر یا مادر خودش مریضی باشه همش سر میزنه میره میاد برامن اصلأ....

منم کرونا گرفت نهایت ۲،۳بار براش غذا فرستادم اونم لطف کردم والا...

بازم من نمیتونم به اون بی تفاوتی باشم ولی خب کشش ندارم بخام بهش مخبت کنم دیگه میبینم فقط فامیل خودشو میپرسته انگار من غریبه ام

برو خونشون بگیر بخاب اونجا😐😂 پرو# باشیم

وااای اصلا نمیشهههه متنفرم برم خونه کسی بمونم اصلا نمیتونم راحت نیستم حتی پامو دراز کنم

باورت میشه تا حالا خونه پدر شوهرم پامو جلوشون دراز نکردم؟؟ هیچوقت بهشون نمیگم تو

میگم. شما

چقد شرایطت سخته خدا کمکت کنه.

منم نزدیک مادرشوهرمم ولی خداروشکر خودم میتونم کارامو بکنم ولی اونام اصلا حالمو نمیپرسن بگن چیکار میکنی وفلان.مامانم راهش دوره سنشم زیاده بزور کاراشو میکنه.

اونروز بهم میگه چرا مامانت نمیاد.خواستم بگم من از هیشکی انتظار ندارم.

از خدا میخوام تا اخرین لحظه خودم کارامو بکنم محتاج نباشم بخوان تیکه بندازن 

مادرشوهر منم برا خواهر برادر یا مادر خودش مریضی باشه همش سر میزنه میره میاد برامن اصلأ.... منم کرون ...

دقیقا عین مادر شوهر من

خواهر شوهرم اساس کشی داشت رفت دیواراشو با وایتکس تمیز کرد 

بعد من اساس کشی داشتم باردار بودم یه لیوان چایی نفرستاد برام😐

گفتم تو کامنتا اگر منظورت کمکی گرستار از شرکت ها هستش که باید بگم اصلا نمیتونم بگیرم. بخاطر پولش نیس ...

از نظر من عجیبه انتظار داشته باشی مادرشوهر غذا درست کنه یا بیاد خونتو تمیز کنه. دیگه اگرم خودت استراحت مطلقی وظیفه شوهرته یا نهار از بیرون بگیرین.. 

خودم که از همه دورم.. چه مادر خودم... چه همسر

2706