2737
2739

تکخال

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چشم و گوش بسته 

رحمان ۱۴۰۰ 

دختر عمو پسر عمو 

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
من الان دارم به وقت شام میبینم

کدوم بود ؟ همون که بابک حمیدیان خلبانه؟

من،رویایی دارم رویای آزادی💔رویای یک رقص بی وقفه از شادی💔من،رویایی دارم از جنس بیداری💔رویای تسکین این درد تکراری
2740
اره  حقیقتش خوشم نیومد تا اینجاش حالا بقیشو ببینم چی میشه

عزیزممم😭😭😭😭

من،رویایی دارم رویای آزادی💔رویای یک رقص بی وقفه از شادی💔من،رویایی دارم از جنس بیداری💔رویای تسکین این درد تکراری
خیلی تلخه ادامش؟

یکم البته بابک حمیدیان کراشمه واسه همین...تو ببین ..خیلی قشنگ و تأثیرگذاره 

عزیزم الان اولاش رو دارم میبینم مزخرفه ک

چشم و گوش بسته اونجاش که عکاس داره از بهتاش عکس میگیره و اون نمیبینه خیلی قشنگه و خنده داره 

اگه درست بگم فکر کنم دستگیرشان کرده بودن پلیس داشت عکس میگرفت ازشون 

پارسال دیدم 

اتفاقا منم دنبال فیلم خوب میگشتم ظاهرا نیست 

2706