2752
2734
عنوان

پوست سفید

| مشاهده متن کامل بحث + 30784 بازدید | 169 پست
زودقصاوت نکن دوست کجابودالان من دوستشم یاحمایتش کردم😏

چرا به خودت گرفتی!من کامنت هارو‌نخوندم اینجا کم همچین موردی نبوده دلمم میخواد قضاوت کنم هر وقت مستقیم ریپلای شدی پاسخگو باش🙂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من همچین کاری نمیکنم چون به شعور خودم توهین کردم میخواید باور کنید نمیخوایدهم نکنید مشکل خودتونه من ...

کسی ک دروغی تو کارش نباشه و دستش پر باشه هرکاری میکنه واسه ثابت کردن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
وا خو میره از پیج دختر بیچاره کپی میکنه دوباره میزاره این حرفیه شما میزنین؟  @نی_نی_یار_41 ‍ ...

عزیزم نگاه کرده باشید من این عکسا و که براتون فرستادم توی پیج اینستام نذاشتم 

2731
بابا تانیا . 😂😂😂😂هرکی میگه استارتر اسمش کوکب هست لایک کنه

ن بنظر من سکینه خاتونه😂

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من همچین کاری نمیکنم چون به شعور خودم توهین کردم میخواید باور کنید نمیخوایدهم نکنید مشکل خودتونه من ...

بابا کوتا بیا دختره ی فیک  

خدایا شکرت بابت همه چی 💜😍کاربر قدیمی ام ب دلایلی خودمو تعلیق کردم 😁🤍🙄               𝐛𝐲 ᵍᵒᵈ 𝐢 ᵈᵃⁿᶜᵉ 𝐭𝐨 ᵐᵃᵏᵉ 𝐭𝐡𝐞 ʷʰᵒˡᵉ 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝 ᵐʸ 𝐰𝐢𝐬𝐡 ❥═•• باخـدامی ـرقصــانم‌تمـام دنیارابہ ـساز ـعارزوهـــایم❥═••🖇🔐🌸🧸وزن اولیه۴۵ وزن هدف اول ۵۰ 💜وزن هدف دوم ۵۵💜امیدوارم که بتونم و میتونم💜
کسی ک دروغی تو کارش نباشه و دستش پر باشه هرکاری میکنه واسه ثابت کردن

من نمیخوام که ثابت کنم چون افراد مریض ذهنی و هرکاری بکنی بهشون ثابت نمیشه پس همون بهتر تو کف بمونن من برام مهم نیست 

بسه دیگه خُنُکه عنچوچک واسه من طبیعی رفتار میکنه ، باز مدرسه ها تعطیل شد چهار تا منگل ریختن تو سایت. برو دوغت و بنوش بغض سگ 

تانیا هم اهل چله گرفتنه؟

چطوره بریم تو پیجش بهش بگیم یکی ادعا میکنه ک تانیاس

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6822968/چله-خواندن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

😂😂😂😂از رو هم نمیره

بتهوون گفت: موسیقی مثل یک رویاست ریانا جواب داد: موسیقی را قطع نکن... :)