2733
2734
عنوان

پوست سفید

30517 بازدید | 169 پست

سلام   ، بچها یه سوال داشتم میخواستم بدونم تو رابطه رنگ پوست خیلی مهمه ؟؟؟؟من صورت زیبایی دارم البته اطرافیان میگن من چشمای قهوه ای  تقریبا درشتی دارم با بینی کوچیک و قلمی و لبای کوچیک پوست صورتمم صافه و تقریبا بدون لک فقط یه کوچولو کک و مک دارم ولی رنگ پوستم گندمیه بعضیا میگن پوست سفید خیلی قشنگه و اینا بخاطر همین خیلی اعتمادبنفسمو از دست دادم می‌خوام هم از آقایون هم خانما بپرسم که برای ازدواج و یا دوستی رنگ پوست خیلی مهمه و رنگ پوست گندمی زشته ؟؟

رنگ پوست تاثیر داره ؟ 

اینم عکس منه دختر سمت چپی که کیف بنفش دستمه منم 

به نظرتون رنگ پوستم خیلیی بده ؟ 

من دوست داشتم پوستم سفید بود ازون سفید برف هاکسی می‌دونه چیکار کنم برای سفید شدن پوستم ؟

این تاپیک رو دیروزم زدی، عکست هم فیکه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه ربطی به رنگ پوست نداره چون سلیقه ای هست 

رنگ پوستتم جذاب و قشنگه 

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2740

در کل خوب هستی لازم نیست خودت رو تغییر بدی

از آفتاب دوری کن. بادام بخور روزی 5 تا شیر بخور

قند و شکر و سس و فست فود نخور اصلا. سبزیجات بیشتر بخور

اما این کارها پوست خوبی بهت میده و شاید یکی دو درجه روشنتر بشی در کل رنگ پوست مثل خیلی چیزهای دیگه ارثی هست

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم

هر کی یه رنگ پوست دوس داره، من خیلی سفیدم ولی جاریم سبزه تنده، بعد شوهرم همیشه پوست سفید دوس داشته، برادرشوهرم همیشه سبزه دوس داشه، کاملا سلیقه ایه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

خب گوگلی شدنت مبارک

رنگ پوستت که بدنیس خیلی ام خوبه

ول کن بابا بخدا الان من دوتا دختر خاله دارم خیلی رنگ پوستشون سیاهع ولی خدای اعتماد ب نفسن

توام اعتماد ب نفس داشته باش

خدایا شکرت بابت همه چی 💜😍کاربر قدیمی ام ب دلایلی خودمو تعلیق کردم 😁🤍🙄               𝐛𝐲 ᵍᵒᵈ 𝐢 ᵈᵃⁿᶜᵉ 𝐭𝐨 ᵐᵃᵏᵉ 𝐭𝐡𝐞 ʷʰᵒˡᵉ 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝 ᵐʸ 𝐰𝐢𝐬𝐡 ❥═•• باخـدامی ـرقصــانم‌تمـام دنیارابہ ـساز ـعارزوهـــایم❥═••🖇🔐🌸🧸وزن اولیه۴۵ وزن هدف اول ۵۰ 💜وزن هدف دوم ۵۵💜امیدوارم که بتونم و میتونم💜
2706