2737
2739
چقدرزودتشکیل شده هفته پنجم بسلامتی عزیزم مبارک باشه منم هفته دیگ میرم سونو

نه من این تاپیک و هفته پنجم گذاشتم امروز که رفتم سونو هفته هفت و سه روز بودم شما چند وقتتونه؟به سلامتی باشه انشاالله،من از نظر خودم هفته هفت و شش روز رفتم ولی سونو سا روز عقب تر نشون داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه من این تاپیک و هفته پنجم گذاشتم امروز که رفتم سونو هفته هفت و سه روز بودم شما چند وقتتونه؟به سلام ...

اهان بسلامتی عزیزم قدمش پربرکت من هفت هفتم بعدتعطیلی میرم سونو

گروه بارداری نداری؟

2740
به سلامتی مبارکه

یه سوال. الان سه روز از تخمک گذاریم میگذره احساس نفخ زیر شکمم میکنم اصلا بادکرده و انگار یکی با دستش گرفته احساس گرفتگی دارم. میتونه از لقاح باشه؟ شما این حس رو نداشتی؟ 

یه صلوات بفرستیم به نیت کسانی که بچه میخوان🙏
یه سوال. الان سه روز از تخمک گذاریم میگذره احساس نفخ زیر شکمم میکنم اصلا بادکرده و انگار یکی با دستش ...

والا من اصلن زمان تخمک‌گذاریم هیچ حسی نداشتم تا زمان پریودم که عقب افتاد بی بی چک گرفتم

والا من اصلن زمان تخمک‌گذاریم هیچ حسی نداشتم تا زمان پریودم که عقب افتاد بی بی چک گرفتم

من روز تخمک گذاریم یه سمت شکمم درد میگیره بعدم ترشحشو میبینم. دقیق میدونم روز تخمک گذاریم کی هست. از بعدشم حس میکنم شکمم باد کرده زیر شکمم. و عضلاتش گرفته

یه صلوات بفرستیم به نیت کسانی که بچه میخوان🙏