2733
2734

خواهرزادم میرفت

اگه بتونم جواب میدم بپرس

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

من شس سالگی رفتم 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرزادم میرفت اگه بتونم جواب میدم بپرس

بچم  ۲ماه کلاس میره ازش جمله  میخوادمعلمش  بچم شوق ذوق داشت چند بار دعواش کردم  درس بخون الان ناراحت

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
2728
من شس سالگی رفتم 

عزیزم بچم  ۴ سالشه معلمش جمله  میخواد مثلا  میگه  بگه اتاق  من  پنجره داره  یامن تختخواب دارم بچم میگه  زیاده  سخته  چکارکنم

بچم  ۲ماه کلاس میره ازش جمله  میخوادمعلمش  بچم شوق ذوق داشت چند بار دعواش کردم  ...

اشتباه کردی دعواش کردی

یادگیری تو این سن خیلی فرق میکنه

نباید مجبورش کنی وگرنه دلزده میشه ازش

نباید هی ازش بپرسی چیزی یادگرفتی یانه

نباید هی ازش بخوای برات کلمه ترجمه کنه

بچه ها خیلی باهوشن و ب محض اینک بفهمن رو ی رفتارشون حساس شدین یا زوم کردین ممکنه برخلافش رو انجام بدن

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2740
عزیزم بچم  ۴ سالشه معلمش جمله  میخواد مثلا  میگه  بگه اتاق  من  پنجره ...

معلمش هم بلد نیست

ببرش کلاسایی ک ب روش زبان مادری تعلیم میدن

ن کلاسای آموزش جمله سازی 

خیلییییی معلمش احمقه ک همچین چیزی میخواد

اشتباه کردی دعواش کردی یادگیری تو این سن خیلی فرق میکنه نباید مجبورش کنی وگرنه دلزده میشه ازش نبا ...

خب الان چکارکنم  بنظرت بهش گفتم  اگردوس نداری  نرو  میگه  میخوام  برم  ولی انقدر توخونه  نگو  که  جمله  بگم  اخه خانومش میگه فیلم بگیر بفرس

معلمش هم بلد نیست ببرش کلاسایی ک ب روش زبان مادری تعلیم میدن ن کلاسای آموزش جمله سازی  خیلیی ...

معلمش فیلم  کارتون  میده  میگه اینارو باهاش کارکن

معلمش هم بلد نیست ببرش کلاسایی ک ب روش زبان مادری تعلیم میدن ن کلاسای آموزش جمله سازی  خیلیی ...

از چندماهگی  کارتون  و سی دی انگلیسی گوش داده بنظرت  گروهی بره  بابچه های دیگه  بهتره  یا خصوصی  الان تک  نفره میره

خب الان چکارکنم  بنظرت بهش گفتم  اگردوس نداری  نرو  میگه  میخوام  برم ...

بهش فشار نیار

ببرش آموزشگاه هایی ک ب زبان مادری تدریس میکنن

سرچ کن تو گوگل ی نمونش پیله تا پرواز هست ببین روشش رو 

خواهرزاده من زیر نظر مربیاش دوزبانه شد 

از چندماهگی  کارتون  و سی دی انگلیسی گوش داده بنظرت  گروهی بره  بابچه های دیگه&n ...

گروهی 

عزیزم بچم  ۴ سالشه معلمش جمله  میخواد مثلا  میگه  بگه اتاق  من  پنجره ...

ببین زن استخری بچشو میبره اولا باید بچت علاقه داشته باشه اینا طبیعیه من پنج ابتدایی ادامه دادم با علاقه نمرمم ۹۹ بود الان سعی کن حایی بزاری یا خودت یا کارتون انگلیسی بزاری میفهمه.معلمم اگه استرس بده بهش یا به بقیه بچه ها اهمیت بدخ افسرده میسه زده میشه ببین با یه معلم دیگه چحوره به مدیر آموزسگاه بگو میشه چند روز بره با یه معلم دیگه ببینم فرقی مبکنه یا نه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2706