2737
2739

پدر خودم

صبح کنکور فهمیدم ساعتم خوابیده

به بابام گفتم بابا ساعتتو میدی با خودم ببرم حوضه امتحان

بهم ندادش ..گفت قبلا ازم گرفتی از دستت افتاده کلی خرج تعمیرش شده

فقط امیدواربودم ساعت تو حوضه باشه ، که بود

İlove pain..برای بار دوم فکر کن

چقدر عجيب

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 طعنه بود

نه اصلا

تعجب كردم كه تو شرايط بد روحي به خاطر كنكور ساعتشو بهت نداده

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2740

اینو بگوووووو😦☝ بابای من ماها رو داد به  دامادهاش که غریبه بودن بعد اونوقت ماشینشو به ما که دختراشیم نمیده   میگه ماشینم خط قرمز منه.میبرید میکوبید جایی خط میوفته رو ماشین عزیزم😑 نمیگه یه چیتون میشه دخترای قشنگم.میگه ماشین عزیزم خططططط میوفته😨😨😨😨

عاشقشم😅😅😅😅

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

فراوون 

پوست من خیلی خشکه 

خیلی 

تو زمستون مدام بعد از هر بار شستن باید مرطوب کننده بزنم ولی ترک می خوره و می سوزه 

بعد کرم تموم شده بود 

دو سه روز داشتم می مردم‌ از سوزشش 

هی میگفتم بخریم 

مامانم می‌گفت تو مصرفت بالاست و نمی خرم 

صبح داشتم می رفتم دانشگاه 

دستم سرما زده شده بود وحشتناک یه قسمتش خون اومد 

بعد رفت کرم آورد بزنم !

یه بار هم پریود بودم از درد نعره میزدم اومد پاشو گذاشت دم دهنم 

یه بار هم پریود بودم مسکن تموم شده بود 

منم دردای پریودم فاجعه ست ...

بهش گفتم بره برام مسکن بخره نرفت داداشمم نذاشت بره 

هیچ وقت یادم نمیره یه هزار تومنی بهم دادد

تو مسیر تلو تلو می خوردم از درد 

تا برسم داروخونه دو بار افتادم زمین 

مامانم کلا خیلی به من آسیب زد خیلی 

توهین ممنوع 

فراوون  پوست من خیلی خشکه  خیلی  تو زمستون مدام بعد از هر بار شستن باید مرطوب کنند ...

این واقعا عجیب بود

اینجا یه تاپیک جامع از دختران آسیب دیده از مادر هست

از ۲۰۰ صفحه بیشتره

İlove pain..برای بار دوم فکر کن
😅❤

عجیبن پدرها😑😁😍😙

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706