2733
2739

سلام میشه برای سلامتی و خوب شدن پدرم سوره حمد بخونید؟ ان شاالله تن خودتون و خانوادتون همیشه سالم باشه. اگر خوندین لایک کنید احشاس میکنم اینطوری دلم اروم تر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشالله به حق قرآن خدا شفاشون بده عزیزم🌹 من ٧ تا حمد به نیت شفاشون میخونم. 

وای عزیزم ممنون که اینقدر مهربونید ان شاالله همیشه سلامتی خودتونو خانوادتونو ببینید واقعا ممنونم از دعاتون

ممنون از همه دوستای با محبت و خوش قلب‌که منو نمیشناسید ولی کمک کردین دلم اروم بشه الهی به حق پنج تن هرچی از خدا میخواین بهتون عطا کنه و همیشه سللم و تندرست باشید

خیلی ممنونم از این همه محبتت عزیزم امیدوارم هرچی از خدا میخوای بهت بده

فدات بشم من برای تمام انسانها همیشه آرزوی سلامتی شادی دارم انشالله خدا به تمام مریضها سلامتی کامل بده ازجمله پدرعزیزت ⚘⚘⚘⚘❤❤❤

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
فدات بشم من برای تمام انسانها همیشه آرزوی سلامتی شادی دارم انشالله خدا به تمام مریضها سلامتی کامل بد ...

خدا نکنه عزیز دلم واقعا ممنونم چقدر دل بزرگی دارید ممنون از دعاهای قشنگتون ان شاالله

2740