2737
2739

باز شروع کردین .

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چيو شروع كردم دقيقا؟

این تاپیک چہ معنی دارہ؟ 

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘
2728
چيو شروع كردم دقيقا؟

خودکشی خیلی تاپیک میزنن ناراحت میشه آدم میخونه .خودکشی چیه .اسمشم بد 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
خودکشی خیلی تاپیک میزنن ناراحت میشه آدم میخونه .خودکشی چیه .اسمشم بد 

يكي از اشناها خودكشي كرده ميگن دو بسته ارامبخش خورده ميخواستم ببنيم حالش بهتر ميشه يا نه والا من نميفهمم چي ميگين شما ديگه طرف خوشي كه نميزنه زير دلش خودكي كنه كه حتما يه مرگش هس

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦