2737
2739
عنوان

بی بی چک +عکسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 87 پست

خیلی مبارکت باشه

ب سلامتی دنیاش بیاری

برا منم دعا کن لطفا امضام رو بخون

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
بچه دعا کنین جواب آز خونمم مثبت بشه خیلیییی دعا کنیین من سالهاس دارم انتظار این لحظه رو میکشم

ان شاالله ازمایشت مثبت یه نی نی خوشگل مامانی الان تو دلته بسلامتی دنیا بیاد کلی ذوق کنی بخدا اشکم دراومد 😍

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچها به خدا همه تونو دعا کردم  من خیلیییی سختی کشیدم دوبار آیو آی منفی خدایا هنوز باورم نمیشه

پاشو برو آزمایش به ماهم خبر بده پاشو

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728
الهی بگردم😍خدایا شکرت🙏 مبارک باشه عزیزم😘  انشاءالله که جواب آزمایشتم مثبته❤

ممنونم گلم خدا کنه تمام منتظرا دامنشون سبز بشه

جواب آز منم مثبو بیاد و سالم بیاد بغلم به حق شیش گوشه امام حسین

خدایا اگر صد هزاران بار سجده شکر به جای بیارم باز هم در مقابل نعمتی که به من دادی کم است.💖👼خدایا شکرت👼💖
خیلی مبارکت باشه ب سلامتی دنیاش بیاری برا منم دعا کن لطفا امضام رو بخون

به حق چادر خاکی حضرت زهرا خدا کنه تا سال دیگه نب نی تو بغلت باشه گلللم

خدایا اگر صد هزاران بار سجده شکر به جای بیارم باز هم در مقابل نعمتی که به من دادی کم است.💖👼خدایا شکرت👼💖
2740
پاشو برو آزمایش به ماهم خبر بده پاشو

رفتم عصر جوابش میاد

مبارکه اسییی

بچه ها ی سوال ما جلوگیری داشتیم و این ک بعد بارداری دومم تا پنج ماه پریود نشدم تو یک ماه قرص خوردم دوبار پریود شدم و دیگه الان باز دوماهه خبری نیست شایدم یک و نیم ماه دو روزیه زیر دلم نبض حس میکنم نکنه باردار باشم!!!یعنی غروب تست بزنم وای دعا کنین منفی باشه😩

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
بچه دعا کنین جواب آز خونمم مثبت بشه خیلیییی دعا کنیین من سالهاس دارم انتظار این لحظه رو میکشم

مبارکت باشه ایشالا که نه ماه دیگه بچت بغلت 

فقط یه زن این لحظه رو با تمام وجودش احساس میکنه

منم الان پسرم ۱۸ ماهشه ولی بی بی چکمو نگه داشتم

دوسش دارم چون هر وقت نگاش میکنم حس اون روز باز میاد تو وجودم

خیلی مواظب خودت باش

به این پررنگی مگه میشه منفی باشه مبارکه عزیزم 

خدا از دهنت بشنوه برام دعا کن

من سقط داشتم قبلنا دعا برام بمونه ابن دفعه

رفتم عصر جوابش میاد

آخ آخ این استرس جوابش

انقدر خوبه من داشتم سکته میکردم اونجا بود که فهمیدم چقدر میخوامش

بهم بگی حتما

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
مبارکه اسییی بچه ها ی سوال ما جلوگیری داشتیم و این ک بعد بارداری دومم تا پنج ماه پریود نشدم تو یک م ...

قرص باعث بهم ریختن پریود میشه

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.