2737
2739
عنوان

قطعی برق و بارداری

324 بازدید | 66 پست

دیشب بیرون بودیم ، حدود چهل دقیقه پیاده روی کردم وقتی برگشتیم برق رفته بود مجبور شدم شش طبقه رو با پله بالا برم. هفته هشت هستم. بنظرتون نگران کننده اس؟ بعدش درد نداشتم فقط تا یه ساعت تپش قلب

نه

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه هیچی نمیشه

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

یه بار مشکلی نیست ولی دیگه زیاد بیرون نرو کلا اوایل نباید پیاده روی کنی 

من همه کار میکردم خونه م هم طبقه۴هست با وسیله از پله میومدم بالا هفته۱۳بهم گفتن جفت پایینه باید استراحت کنی من نمی‌دونستم و داشتم مشکل درست میکردم  

الان البته هفته نوزده هستم و همه چیز خوبه خداروشکر

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2740
تا هفته ۱۲ سعی کن زیاد پیاده روی نری،بیشتر استراحت کن

هر روز نزدیک یه ساعت پیاده روی میکنم. از قبل بارداری هم پیاده روی میکردم چون از صبح تا شب خونه تنهام یه جورایی عادت شده برام. اگه تا اینجا مشکلی پیش نیومده باشه دیگه ازین به بعد کمتر میرم. دستت درد نکنه دوستم. مرسی جواب دادی

هر روز نزدیک یه ساعت پیاده روی میکنم. از قبل بارداری هم پیاده روی میکردم چون از صبح تا شب خونه تنهام ...

نه مشکلی برات پیش نمیاد انشالله ،ولی احتیاط شرط عقله،دیدی حوصله ت سر میره یه آهنگی بزار و تو پذیرایی کمی قدم بزن و بشین رو مبل یا دراز بکش،انشالله همیشه سرزنده باشید

خدا با من بوده همیشه...🌺
شکلات جون زایمانت کیه؟

نمیدونم طبیعیه دیگه

ولی بین ۲۶ ام ۲۷ام تیر ، تا ۵ و ۶ مرداد حدودا 😍

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2706