2737
2734

من چن روز پیش فیبروز کردم میخوام پاک کنم چه روشیو برم که اصلا جاش نمونه؟

لیزر یا ریمو پیش خود فیبروزکاره؟😪

و اینکه با لیزر کامل از بین میره؟به ریشه ابرو آسیب نمیزنه؟

خدایا کرونا رو تموم کن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تتوکارم اما برو لیزر کن هم آسیبش کمتره هم زودتر ب نتیجه میرسی با هزینه کمتر..چرا میخوای پاک کنی؟تا ی ماه دیگه فرصت بده جا بیفته واست 

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
2728
من تتوکارم اما برو لیزر کن هم آسیبش کمتره هم زودتر ب نتیجه میرسی با هزینه کمتر..چرا میخوای پاک کنی؟ت ...

تو چن تا کلیپ اینستا دیدم وقتی لیزر میکنن یه هاله سیاه میمونه و نمیره کامل اگه اونجوری باشه که بد تر میشه

خدایا کرونا رو تموم کن   
من تتوکارم اما برو لیزر کن هم آسیبش کمتره هم زودتر ب نتیجه میرسی با هزینه کمتر..چرا میخوای پاک کنی؟ت ...

عزیزم راضی هستی از درامدت؟ اوایلش چجوری جذب مشتری میکردی؟

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
تو چن تا کلیپ اینستا دیدم وقتی لیزر میکنن یه هاله سیاه میمونه و نمیره کامل اگه اونجوری باشه که بد تر ...

بنظر من ریمو خیلی بهتر از لیزره .

ولی صبر کنی خودش محو میشه.

و به چپ چپ دیگران توجه نکن کاری که دوس داری انجام بده به مرور برای بقیه هم عادی میشه 

2740
تو چن تا کلیپ اینستا دیدم وقتی لیزر میکنن یه هاله سیاه میمونه و نمیره کامل اگه اونجوری باشه که بد تر ...

اشتباه فکر میکنی هاله سیاه چیه..اول اینکه جای مطمعئن پیدا کن و نمونه کاراشون رو ببین بعدم خود تتوکار بخواد واست پاک کنه اول اینکه بهت بگمممم هییییییچ گونه ماده ای تا حالا درست نشده بتونه تتو رو پاک کنه مگر اینکه ی تتوی ریز باشه اونم ی هاله قرمز جاش می مونه و بعد میاد با ی وایت کالر رنگش میکنه شما فک میکنی پاک شده اشتباه نکن ..اگر بار اولت بوده و بین خطوط ابروت بوده کاریش نداشته باش ب مرور کمرنگ میشه اما اگه بار چندمته و بالا یا پایین خط ابروته لیزر کن

عزیزم راضی هستی از درامدت؟ اوایلش چجوری جذب مشتری میکردی؟

تو این کرونایی ک نه..وضع خوب نیست اما من همون سالنی ک آموزش دیدم کار کردم عزیزم با تبلیغ اینستا و دیوار و دستیاری مشتری جمع کردم اما بهت توصیه میکنم چون همه چی داره میره سمت طبیعی و چهره های مصنوعی داره جمع میشه جتی با ظریف کاری های فیبروز همین هزینه و وقتتو برو رنگ آموزش ببین من خیلی پشیمونم..رنگ مو چیزیه ک هم همیشه مشتریش هست حتی برای ی ریشه گیری ساده هم الان درآمدش داره سر ب فلک میکشه..کلا هر چی ب مو ربط داره

تو این کرونایی ک نه..وضع خوب نیست اما من همون سالنی ک آموزش دیدم کار کردم عزیزم با تبلیغ اینستا و دی ...

حالا من اصلا به مو علاقه ندارم.

نه بابا اتفاقا میکرو طرفدارهای خودش رو داره خیلیها هستن ابرو ندارن هزینه کاشت ندارن و کاشت خوب جواب نمیده و میکرو انجام میدن 

اتفاقا تتو از پر درامد ها و کم هزینه ترین شاخه هاست 

کنارش تتو بدن رو هم یاد بگیر خیلی طرفدار داره 

یا فشیال و...

از این شاخه به اون شاخه نپر 

منکه از رشته انتخابی راضیم 

حالا من اصلا به مو علاقه ندارم. نه بابا اتفاقا میکرو طرفدارهای خودش رو داره خیلیها هستن ابرو ندارن ...

خوددانی..حالا واردش بشی متوجه میشی چی میگم..منم قبلش دیدگاهم این بود..اتفاقا من از تتو بدن دارم میگذرونم وگرنه برای صورت خیلی کم..موفق باشی

خوددانی..حالا واردش بشی متوجه میشی چی میگم..منم قبلش دیدگاهم این بود..اتفاقا من از تتو بدن دارم میگذ ...

میکرو ابرو چقدر میگیری؟ و چه مارک رنگی استفاده میکنی برای ابرو؟

میکرو ابرو چقدر میگیری؟ و چه مارک رنگی استفاده میکنی برای ابرو؟

ابرو ۸۰۰فیبروز البته..پیگمنت۷۰۰..مارک فیمس

2706