2733
2734

بچه هاتو ببر خونع مامانت یا یع جای دیگ 

یا توخونه ماسک بزنید

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

چرا هس 

مراقب باشید استراحت کنید 

خیلی رعایت کنید 

چیزای مقوی یخورید

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها ایمنیشون بالاس

نگران نباش

رعایت کن تو خونه ماسک بزن 

چیزای مقوی بخورید خیلی زود خوب میشید انشاالله

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...     
2740

من کرونا گرفتم خدا رو شکر بهبودی یافتم 

همش آبمیوه و اش و سوم و هندوانه و خلاصه چی های ابکی بخور و بخور هی برو wc هی چیز ابکی ببین بیشتر آبمیوه و ویتامین ث بخور ویتامین ث روزی یکی نه بیشتر 

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
اصلا نترس من گرفتم بچه هام وشوهرم نگرفتن 

من مامانمو ابجیم ازپسر عمم گرفتن حالا اینقدر نفهمن خونواده عمم هی میگن الکی میگین دروغ میگین کرونا دارین پس چرا ما نگرفتیم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

عزیزم بچها بدنشون قوی تره 

فقط ناقل هستن 

تو خونه قرنطینه باش 

پنجره هارو باز کن

ضد عفونی کن 

ویتامین d,c 

قرص جوشان

اب هویج 

اب سیب

شربت لیمو عسل و اب ولرم

گلاب

موز پرتقال سیب

بُخور پونه و اویشن

دمنوش و مایعات 

هر روز مصرف کن

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

تا می تونید آبمیوه بخورید، قرص آسپرین بخورید حتما، غذای مخصوص کرونا بخورید مثلا سوپ بلدرچین، تو غذا رب نباشه و سرخ کردنی نباشه، ماهیچه گوسفندی بخورید. دکتر خوب حتما برید

استرس و ترس از کرونا خطرناکتره چون سیستم ایمنی بدنتون ضعیف میشه و بدن مقاومتشو ازدست میده

اروم باش عزیزم اینهمه ادم گرفتن و خوب شدن شماهم خوب میشین فقط استراحت و مایعات وغذاهای مناسب ... مطمئن باش همتون زود خوب میشین 

اگه نکات بهداشتی رو خوب رعایت کنید چیزی نمیشه نگران نباش 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم