2737
2734
عنوان

***آب کردن شکم...آهسته و پیوسته***

| مشاهده متن کامل بحث + 130536 بازدید | 379 پست

نفس جون با این شکم و سینه چه خوشتیپی آخه ؟ حالا سینه براش نقشه داریم این شکمو چیکار کنم .

مرسی تارا جون اطلاعات خوبی بود به شرط اینکه شرکت سازنده برای تبلیغات غلو نکرده باشه .

بچه ها من فقط میخوام شکمم آب بشه چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا مرا آن ده که آن به

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یچه ها من به این نتیجه رسیدم قرص فایده نداره کم خوری و ورزش به ما کمک میکنه با سی دی های هیپ هاپ هم شدیدا موافقم
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
2728
سلام دوستان گلم....
بچه ها من همچنان دارای وزن 66 و دورشکم 99 هستم!!!! فقط حال میکنید پایداری رو (چشمک) هههههههه

ستاره دریایی جان من راجع به محاسن هولاهوپ خیلی زیاد شنیدم...اما راستش هرکاری میکنم یاد نمیگیرم که چطوری بزنم!!!!!!!!!!!!اگه بتونی ازش استفاده کنی خیلی خیلی مفیده

فرناز جان من میخوام سی دی ها رو بخرم ولی راستش زورم میاد 3000تومن هرینه پیک بدم(ببین چقدر خسیسم)...کاش مغازه ای بود که میشد برم و ازش بخرم آخه اصولا من از خریدهای اینترنتی دل خوشی ندارم
بچه ها هولاهوپ رو اگز درست نزنین یا اگر دیسک یا ساییدگی داشته باشین کمردرد خیلی بد و مزمن میگیرین خواهش میکنم دقت کنید
برای اب کردن زیر شکم روزی نود بار یعنی سه تا سی تایی پاهارو از زانو خم کنید و بیارید بالا انگار که میخواین پا براین روی یه پله خیلی بلند
اکر اولش سخت بود سه تا ده تایی بزنید
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738
سلام دوستان
من هم دور کمرم 62 و وزنم 65 فکر می کنم و قدم 162
چند روزه ریزه خواری نمی کنم الان یکی از دکمه های شلواری که برام تنگ بود به زور بسته می شه

من در روز ممکن بود کیک بپزم بعد بشینم خودم همشو با شیر بخورممممممممممم
الان دیگه از این کارا نمی کنم
من هم دارم و وارد هم هستم چون از بچگی میزدم ولی بیشتر از ده دقیقه به مهره های کمر اسیب میزنه نهایت روزی 2 بار و هر بار 5 دقیقه باید استفاده بشه .
ونوس جون شاید بشه با قرار دادن ساچمه یا چیزی مثل اون توی لوله ها سنگینش کرد

شما از تمام تیکه های هولاهوپتون استفاده میکنید خیلی بزرگ نیست؟
من با 6 تیکه حلقه درست کردم
خدایا مرا آن ده که آن به