2733
2734
عنوان

***آب کردن شکم...آهسته و پیوسته***

| مشاهده متن کامل بحث + 130536 بازدید | 379 پست
سوفیا جان شما که خوشتیپی
یعنی میخای نامرئی بشی

از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم قیمتش همینطوره

ولی اگه 300 تایی بخری باصرفه تره
2731
من خیلی لاغر شدم اما هنوز شکم دارم هر چقدر هولاهوپ می زنم و می رقصم شکمم آب نمی شه ، به نظر شما اگر یه دوره قرص بخورم می تونم شکمم رو صاففففففففففففف کنم ؟؟؟؟
338 تایش 28 یورو هست من صدتایی ندیدم
دینا جان این قرص همه جای بدنو اب میکنه
فقط مختص شکم نیست عزیزم
بچه ها جون یک سئوال بیربط دارم....
من میخوام یک مانتو ساده اداری بدوزم میشه لطفا یک خیاط خوب و منصف بهم معرفی کنید ...راستش نمیخوام بابتش بیشتر از 20 تومن دستمزد بدم
2740
بچه ها سلام
نمیدونم به خاطر کار خونه است که بیشتر شده یا همون شمارش کالری تو این ده روز یک کیلو لاغر شدم :)
تازه پیاده روی هم نشد برم چونکه اینجا هوا خیلی بد و طوفانی بود حتی دیروز برف هم اومد!!!
اگر تا شب عید نیم کیلو دیگه هم لاغر بشم خیلی خوبه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
بچه ها سلام
راستی من میخوام قرص زنیکال شروع کنم کسی استفاده کرده؟ نظرتون چیه؟
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
دوستا هر کی لیست رو آپدیت میکنه من رو بکنه هشتاد و سه :)) هوراااا
ونوس جون
من دو تا سی دی خریدم رقص هیپاپ و یوگا . از یوگا که اصلا: خوشم نیومد اما فکر کنم هیپای پتهره ( البته اونو برا دخترم خریدم و خودم تا چند ماه دیگه می ترسم حرکات تند داشته باشم ) اما فکر کنم با توجه به روحیه تو اون هیپاپ بهتر باشه چون هم رقسه و هم ورزش . ضمنا: تو همون سایت بگردی از هر سی دی یه چند دقیقه ای ویدیو گذاشته اگه پیدا نکردی از دریا جون بخواه برات می فرسته تو ل کلوپ 10 اسفند هم می تونی پیدا کنی
آلگومد دارای مقادیر بسیار فراوان کلروفیل می باشد که باعث تصفیه و دفع ضایعات و پاکسازی بدن می گردد و چون دارای قدرت جذب رادیکالهای آزاد حاصل از سوخت و ساز و دفع آنها از بدن می باشد . بنابراین در سم زدایی بدن ، تسهیل گردش خون تنظیم دستگاه گوارش کاربرد وسیعی دارد.این خاصیت در این محصول منحصر به فرد است .در یک رژیم لاغری ، الگومد پیشگیری کننده عوارض ناشی از آن بوده ، موفقیت را تسریع می کند.یک ماده طبیعی حاوی آنتی اکسیدانها ، بتاکاروتن ، امگا ۳ ، امگا ۶ ، می باشد . آنتی اکسیدانها پیشگیری کننده از سرطان و آترو اسکلروز عروق هستند . الگومد به دفع فلزات سنگین و برخی سموم شیمیایی مضر از بدن کمک می کند . به علت داشتن فاکتور رشد کلرلا موجب تقویت سیستم امینی بدن می گردد .

مصرف روزانه ۱/۵ تا ۳ گرم الگومد ( ۵ تا ۱۰ عدد قرص ) تأثیرات بسیار مثبتی بر سلامتی و ارتقای سطح تغذیه به قرار ذیل دارد :
باعث ارتقای سیستم ایمنی بدن گردیده و به همین علت در مبارزه با کلیه بیماریها یک سلاح منحصر به فرد است . در زدودن فلزات سنگین و مواد شیمیایی از بدن بسیار مؤثر است . تصفیه خون و سم زدایی بدن از خواص دیگر الگومد است . حرکات معده و روده را کنترل نموده ، باعث تعادل در دستگاه گوارش می گردد . سلامتی و قدرت دفاعی پوست بدن را بهبود می بخشد.
کلرلاولگاریس تولید شده در تنها سیستم بسته جهان در شهرKlotze آلمان با نام تجاری ALGOMED وبه شکل پودر، قرص و پلت، بدون استفاده از هر نوع ماده شیمیائی، مواد نگهدارنده و روشهای مخرب متداول در صنایع غذائی تولید می گردد. این محصول بدون دخالت انسان و در یکی از برترین تکنولوژیهای قرن تولید گشته و روشهای آسیب رساننده به این سلول گیاهی در
روند تولید آن بکار نمی رود.
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
من از دکتر درمورد لاغری آلکومد پرسیدم و گفت در کنار رژم لاغری مکمل خوبیه ولی باعث کاهش وزن نمیشه البته من خودمم سرچ کردم که یک نموه اش را براتون گذاشتم ولی کلی خواص خوب داره این قرص
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه